CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Nástenný kalendár A2 - zlatá edícia

CEWE fotokalendáre odteraz aj v zlatej edícii. Či už na výšku alebo na šírku a s matným povrchom. Voliteľný začiatočný mesiac a prémiový zlatý dizajn.

Váš špičkový kalendár v štýlovom dizajne so zlatým efektom.

  • k dispozícii vo formáte na výšku a na šírku
  • vysokokvalitný papier s matným povrchom
  • voliteľný začiatočný mesiac
  • prémiové dizajny so zlatým efektom
od 79,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Na výšku: A2 (42 x 60 cm)

Na šírku: A2 (60 x 42 cm)

Papier:

250 g/m² papier vhodný na digitálnu tlač s povrchovou úpravou

Povrchová úprava:

Moderný dizajn s výraznými zlatými prvkami

Štýlový dizajn s lesklým zlatým efektom

Pridajte do svojho prémiového kalendára niečo špeciálne

Luxusná zlatá edícia fotokalendára A2

Zlatý nádych fotokalendára

Ponorte svoje najlepšie zábery do nádychu zlatej. Pripravili sme si pre vás štýlový nástenný kalendár vo formáte A2. Fotokalendár prináša dostatok miesta pre tie najlepšie zážitky.

Zároveň je možné ho vyhotoviť vo formáte na výšku alebo na šírku. Rovnako ako aj pri ostatných kalendároch od CEWE, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac.

Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka. Dizajnové nástenné kalendáre sa stanú výborným doplnkom. Zlatý efekt vyzdvihne luxusné vyznenie celého fotokalendáru vo formáte A2.

Zároveň príliš nekričí a skvelo sa tak hodí k akýmkoľvek záberom, ktoré na kalendár umiestnite. Zábery z dovolenky, zo spoločnej oslavy s priateľmi alebo zábery z bežného života. S fotokalendármi od CEWE nemôžete nič pokaziť.

Voliteľný začiatočný mesiac

Rovnako, ako aj pri ostatných fotokalendároch z ponuky CEWE, aj v prípade nástenného kalendára so zlatým efektom je možné zvoliť začiatočný mesiac.

Nech si ho vytvoríte kedykoľvek, môžete si byť istý, že po doručení začnete vždy na jeho začiatku a budete pokračovať nasledujúcich 12 mesiacov. Zároveň je fotokalendár vhodný aj ako darček. Fotky, ktoré umiestnite do fotokalendára tak budú pôsobiť o niečo luxusnejším dojmom.

A o to predsa pri fotokalendári so zlatým efektom ide. Pri výrobe nástenného kalendára so zlatým efektom bol použitý kvalitný fotoapapier s matným efektom.

Papier týchto vlastností je vhodný pre našu špičkovú digitálnu tlač a skvelo podtrhne výsledný moderný dizajn kalendára a jednotlivých kalendárií. Okrem toho, kalendár je možné ako vždy doplniť rozličnými dizajnovými prvkami.

Luxusný darček s efektom

Urobte dojem na obdarovaného a spríjemnite mu každodenné plánovanie. Nástenný kalendár A2 má všetky dôležité dátumy, písmená a čísla vyhotovené v zlatom efekte.

Zlatým motívom nikdy nič nepokazíte. Ešte pred tým, ako sa rozhodnete nahrať fotografie, nezabudnite zvoliť orientáciu kalendára. Následne už len pohodlne a jednoducho nahráte fotografie, zvolíte počiatočný mesiac alebo doplníke vkusné dizajnové prvky.

V prípade potreby sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť. V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.