CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný kalendár A4
Nástenný kalendár A4
Nástenný kalendár A4
Nástenný kalendár A4

Nástenný fotokalendár A4

Všestranná klasika s vašimi obľúbenými fotografiami

  • Vo formáte na šírku alebo na výšku
  • Štyri prvotriedne typy papiera
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Individuálny dizajn
od 15,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Objednať u CEWE

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • Na výšku (cca 21 x 30 cm)
  • Na šírku (cca 30 x 21 cm)

Obsah balenia:

  • Dvanásť strán kalendára plus titulná strana
  • Špirálová väzba s možnosťou zavesenia

Papier:

Digitálna tlač lesklá alebo matná

Fotopapier FUJIFILM

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich kvalitných papieroch

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár S lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Nástenný kalendár vo formáte A4

Klasický formát fotokalendárov

Rovnako ako aj vy, aj my nachádzame v klasike to správne a nestarnúce čaro. Objavte možnosti spojenia klasických fotografií spolu s klasickým formátom kalendára.

Rozmery kalendára A4 umožňujú zvoliť medzi formátom na výšku alebo panoramatickým formátom, je to len na vás a vašej krativite. Rovnako ako pri ostatných kalendároch od CEWE, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počitačný mesiac.

Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka. Obľúbené zábery vašich detí pri hre alebo pri šantení v prírode, pamätné okamihy z rodinných výletov a dobrodružstiev alebo svieže letné spomienky na poslednú dovolenku.

To všetko a ešte oveľa viac môžete umiestniť ku kalendáriu. Osobné fotky spríjemnia deň a vyčaria úsmev na tvári vždy, keď sa na kalendár pozriete alebo si do neho zapíšete pripomienku.

Široké dizajnové možnosti

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a až 9 fotografií na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov. Aby nový kalendár vo formáte A4 kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

V závislosti od zvoleného typu papiera bude aj výsledný efekt a spracovanie nástenného kalendára A4 iné. Nezabudnite na to pri plánovaní jeho dizajnu a využite naplno prednosti jednotlivých druhov papiera.

Každá strana kalendára je spolu spojená kvalitnou špirálovou väzbou, ktorá dodáva kalendáru potrebnú pevnosť. Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu.

Nástenný kalendár aj ako darček

Vytlačený nástenný kalendár A4 tak môže byť aj darčekom k narodeninám alebo osobným darčekom pre priateľov a rodinu. To už necháme na vás. Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie.

Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky. To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku – do kvalitného nástenného kalendára A4.

V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab. Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.