CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Rodinný kalendár
Rodinný kalendár
Rodinný kalendár
Rodinný kalendár
Rodinný kalendár
Rodinný kalendár

Rodinný kalendár

Odteraz môže plánovať spoločne celá rodina.

  • Viacstĺpcový kalendár v praktickom formáte
  • Priestor na poznámky a termíny jednotlivých členov rodiny
  • Dva formáty
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
od 15,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • A4 (cca 21 x 30 cm)
  • A3 (cca 30 x 42 cm)

Obsah balenia:

  • Dvanásť strán kalendára plus titulná strana
  • Špirálová väzba vrátane možnosti zavesenia

Papier:

Digitálna tlač v matná

Všetko o našom kvalitnom papieri

Viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Kvalitný plánovací kalendár pre veľké rodinné plány

Rodinné plánovanie s CEWE

S nami môže plánovať celá vaša rodina. Veľký formát A3 alebo menší A4 ponúka miesto pre všetkých členov domácnosti, pričom jednotlivé plány, poznámky a iné dôležité veci budú pekne zoradené vedľa seba.

Vyberte si mesiac, v ktorom chcete začať, pridajte vlastný alebo predefinovaný dizajn a všetko doplňte originálnymi zábermi. Je to jednoduché, intuitívne a trvá to iba pár minút. Rodinný kalendár môžete mať okrem formátu A3 aj vo formáte A4.

Skvelý darček na celý rok si pohodlne vytvoríte online na našej stránke. Plánujte spoločne ako profesionáli. Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním.

Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti, ale aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac nepriehladnete.

Kvalitné prevedenie poteší

Prvotriedne spracovanie rodinných plánovacích kalendárov umožňuje CEWE poskytnúť zákazníkom 100% záruku kvality.

Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť – možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Pri takomto plánovaní zažije celá rodina kopec zábavy. Všetky fotografie sú vytlačené na kvalitný fotopapier, ktorý má matný nádych a štruktúru.

Môžete pritom naň jednoducho písať všetko potrebné. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom.

V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu. Veľký rodinný plánovací kalendár určite poteší nielen vás, ale aj vaše deti.

Možnosti plánovať sú neobmedzené

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou plánovacích kalendárov pre celú rodinu. Všetky dôležité dátumy, schôdzky alebo poznámky. Prípadne si môžete do plánovacie kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU.

Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili.

Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Ak máte chuť vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.