Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Romantický stolový kalendár: Veľa malých vyznaní lásky

Obdarujte svojho blízkeho osobným stolným kalendárom plným emócií.

Či už sú to dobré rozhovory, spoločný smiech alebo špeciálne povahové vlastnosti: môžete nájsť mnoho dôvodov, prečo svojho partnera milujete. Dvanásť z nich nájde v stolnom kalendári, ktorý ste preňho/pre ňu sami navrhli. Tento darček, doplnený o vaše spoločné fotografie, zaručí romantické prekvapenie pod vianočným stromčekom.

Kreatívny kalendár pre vašu obľúbenú osobu

V kalendári zvýraznite krátke, láskyplné slová.
Tu si môžete navrhnúť svoj stolový kalendár

Vytvorte si svoj osobný stolový kalendár v softvéri CEWE Fotosvet alebo v online editore: Potom, čo si vyberiete požadovaný formát, rozhodnite sa pre dizajn kreatívneho kalendára. Na mesačné stránky môžete pridať text, pozadia aj kliparty. Napríklad pomocou správy: „Milujem ťa, pretože robíš to najlepšie cappuccino na svete.“ Sú to predsa malé každodenné veci, vďaka ktorým je váš spoločný život taký krásny.

Tón v tóne

Pešia turistika, cyklistika, tenis - zaznamenávajte obľúbené činnosti.

Ako pozadie písma použite obdĺžnikový klipart z kategórie „Tvary“. Potom vytvorte nové textové pole a sformulujte svoje mini-vyznanie lásky. Náš tip: Na pozadie, textové pole a klipart použite podobné farby v rôznych tónoch. To prináša do vzhľadu kalendára pokoj a eleganciu zároveň. Je na vás, či implementujete tento istý štýl na každú stránku jednotlivo a na mieru príslušnému motívu, alebo zostanete v jednej farebnej schéme pre celý kalendár.

Hrejivé farby pre hrejivé chvíle

Vymenujte dôvody, prečo je váš partner ten najlepší na svete.

Vyberte farbu z fotografie: Tu je postup

Náš profesionálny tip: Pre obzvlášť príťažlivý vzhľad použite pri návrhu farby z vašich motívov. Ak to chcete urobiť, kliknite na požadovaný klipart a potom kliknite na položku „Upraviť“ v pravom hornom rohu. Teraz môžete otvoriť ponuku farieb v časti „Farby a odraz“ a potom v okne „Vybrať farby ...“. Vyberte symbol pipety a kliknite myšou na farbu na vašej fotografii, ktorú chcete použiť ako klipart.

Slová, ktoré vychádzajú zo srdca

Dajte mu/jej najavo, prečo váš partner pre vás toľko znamená.

Ťažko hľadáte tie správne slová? Nebojte sa: na vyčarovanie úsmevu na tvári vašej obľúbenej osoby to nemusia byť okázalé gestá. Často vás spájajú každodenné, bežné činnosti a koníčky alebo spoločné rituály. Možno existuje spomienka, ktorá vás oboch zahreje pri srdci. Alebo prezývka, ktorú by ste chceli zvečniť na stránke kalendára. Želáme vám veľa zábavy pri tvorení.

Váš tím CEWE