Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotokoláž na obraze: najkrajšie rodinné chvíle

Ukážte svoje obľúbené spomienky za dvanásť mesiacov vo fotografickej koláži na obraze.

Či už sa túlate po lesoch, prechádzate parkom alebo hráte hry na pláži – celý rok vznikajú nádherné rodinné zábery. Premeňte svoju osobnú zbierku fotografií z roku 2022 na nápaditú koláž na fotografickom plátne. Svoje obľúbené chvíle šťastia tak budete mať stále na očiach a môžete ich prežívať znova a znova.

Vaša fotka na plátne

Ako navrhnúť foto na plátno ako koláž

Celý rok na jednom obraze - celá rodina pekne pokope

Fotografickú koláž môžete ľahko vytvoriť v softvéri CEWE Fotosvet.

  • Najprv vyberte produkt „Foto na plátno“ v štvorcovom formáte a veľkosti 100 x 100 centimetrov.
  • Potom jeden po druhom presuňte požadované fotografie na plochu obrazu. Obrázky sú uložené tak, že všetky motívy sú usporiadané po obvode a v strede zostáva voľný štvorec. Vzdialenosť medzi fotografiami by navyše mala byť vždy rovnaká.

Tip: Zoraďte fotografie podľa sezóny

Podeľte sa o svoje najlepšie zážitky z roku 2022 so svojimi blízkymi - doma na vašich stenách.

Ak chcete zhrnúť celý rok, rozdeľte koláž v smere hodinových ručičiek na jar, leto, jeseň a zimu a vyberte tri motívy za sezónu. Spestrením bude napríklad kombinácia portrétnych záberov so širokouhlými fotografiami z prírody.

Vyberte pozadie a klipart

Teraz je načase navrhnúť pozadie a vybrať kliparty:

  • Vyberte jednofarebné pozadie a presuňte ho na pracovnú plochu.
  • Pod klipartmi môžete pomocou rozbaľovacej ponuky v kategórii „Ročenka“ nájsť varianty pre rôzne ročné obdobia a tiež nápis „Moments“ v strede. Kliparty umiestnite priamo na svoje fotografie.

Tip: s dôrazom na detail

Harmonický vzhľad: Vďaka jednotným farebným tónom zladíte kliparty a fotografie.

Na pozadí fotografickej koláže si môžete vybrať akýkoľvek odtieň, ktorý vyhovuje vašim motívom a vášmu interiéru. Ak máte pochybnosti, držte sa pokojných, jemných tónov. Pre obzvlášť krásny efekt použite rovnakú farbu na sezónne kliparty (napríklad „winter“). Pre srdce a nápis v strede plátna odporúčame použiť odtiene z vašich fotografií.

Tím CEWE vám želá veľa radosti pri tvorení.

Použite farby z vlastných fotografií: Ako na to?

Náš tip na obzvlášť harmonický vzhľad: Na dizajn použite farby z vašich osobných motívov. Ak to chcete urobiť, vložte klipart, kliknite naň a potom kliknite na „Upraviť“ v pravom hornom rohu. Teraz otvorte ponuku farieb v časti „Farby a zrkadlenie“ a potom v okne vyberte farbu. Vyberte symbol pipety a kliknite na farbu na fotografii, ktorú chcete použiť ako klipart. Pred konečným rozhodnutím si môžete vyskúšať niekoľko možností.