Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Hexxas na každé ročné obdobie

Vyzdobte svoje steny podľa ročných období - vďaka štýlovým šesťuholníkom vytvoríte nástennú dekoráciu, ktorú jednoducho prispôsobíte každému ročnému obdobiu.

Nový rok so šiestimi rohmi: s našimi hexxas môžete zdobiť svoje steny tak, aby zodpovedali danému ročnému obdobiu. Ak sa chcete vo svojom byte nadýchať čerstvého vzduchu, prichádza na rad ďalší nápad na výzdobu.

Svoju stenu s hexxas môžete prispôsobiť ďalšiemu obdobiu, ako je jar alebo Veľká noc. Všetko v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Svoje hexxas môžete ľahko navrhnúť online a vďaka magnetickému upínaniu na stenu ich viete veľmi ľahko meniť a kombinovať.

Ako základ vašej nástennej dekorácie použite napríklad rodinné fotografie v neutrálnych tónoch. Týmto spôsobom vytvoríte osobnú dekoráciu, ktorá vám vydrží po celý rok.

Aby sa tvar šesťuholníka zhodoval s ročným obdobím, môžete navrhnúť zameniteľné hexxas so sezónnym dizajnom, napríklad v kvetinovom alebo prírodnom štýle, ktorý sa mení podľa ročného obdobia.

Pokiaľ ide o farbu, môžete sa orientovať na rôzne trendy alebo klasiku sezóny. Na jar sa hodia napríklad odtiene zelenej, zimný alebo vianočný čas rozžiari biela alebo červená.

Čerstvý (letný) vietor

Citrusové plody na šesťuholníkoch prinášajú pocit dovolenky priamo na vaše štyri steny.

Pri práci sa môžete spoľahnúť aj na lahodné ovocie. Napríklad také citróny vytvárajú letnú atmosféru a sú mimoriadne dekoratívne. Pripomínajú prázdninové krajiny v južnej Európe a osviežujúcu limonádu.

Zmiešajte žltú farbu citrusových plodov s odtieňmi modrej alebo bielej. Uvidíte, že vám navodia dobrú náladu. Pomocou malých vázičiek, vankúšov alebo obrusu v rovnakých farbách môžete tiež doladiť letnú tému stolovania.

Teplé tóny pre útulné (jesenné) dni

Začnite s teplými tónmi: Pridajte do svojho aranžmánu jesenné motívy.

Typický jesenný deň nás rozmaznáva zlatisto hnedými listami na stromoch, čerstvým vánkom a teplými slnečnými lúčmi.

Zachyťte túto náladu a rozšírte svoje usporiadanie na stene tromi až štyrmi jesennými hexxas. Vhodné sú ilustrácie listov, fotografie tekvíc alebo obrázok vášho blízkeho na prechádzke v lese.

Uistite sa, že používate zemité tóny od okrovej po hrdzu, aby ste dokonale navodili útulný jesenný pocit.

A potom prídu Vianoce

Jednoducho vymeňte niekoľko hexxas a navoďte na stene vianočnú atmosféru.

Pre mnohých je slávnostná výzdoba v čase Vianoc jedným z najkrajších okamihov očakávania. Tu môžete naozaj popustiť uzdu svojej kreativite.

Nezáleží na tom či zlatá, červená alebo niečo veľmi moderné. Flexibilné hexxas vám umožnia znovu a znovu rozširovať vaše obľúbené usporiadanie. Tak, a teraz ste na rade vy.

Celý tím CEWE vám praje veľa zábavy pri kreatívnej tvorbe a výmene vašich hexxas.