Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
V spálni visí nad posteľou šesť veľkých nástenných fotoobrazov. Sú na nich detailné a makro fotografie rastlín a čiernobiele fotografie ľudí. Izba je zariadená v štýle Japandi. Na posteli je päť vankúšov, z ktorých štyri sú s fotkou.

Kreatívny tip

Trendy spálňa: Zdobia ju výnimočné okamihy

Navrhnite si plagáty v rámoch a vlastné vankúše, ktoré krásne zútulnia váš domov.

Odpočinok a relaxácia sú nevyhnutné pre duševnú aj fyzickú pohodu. Vaša spálňa by preto mala byť miestom, kde sa cítite najpohodlnejšie. S nábytkom a dekoráciami v štýle Japandi vytvoríte ideálny základ pre útulnú a zároveň estetickú atmosféru. Miestnosť dostáva osobný nádych prostredníctvom jednotných nástenných fotoobrazov a vankúšov, ktoré si môžete navrhnúť podľa svojich predstáv. Špeciálne motívy rastlín a fotografie vašich blízkych ladia so vzhľadom a budú vám pripomínať nádherné chvíle.

Veľmi blízko prírode

V spálni visia nad posteľou tri veľké nástenné fotoobrazy. Sú na nich detailné a makro zábery rastlín a čiernobiela fotografia dvoch ľudí pri mori.
Makro a detailné zábery krajiny a rastlín vytvárajú príjemnú atmosféru.
Objednajte si svoj vlastný fotoobraz

Veľkoformátové detailné zábery rastlín vyzerajú na stenách naozaj pôsobivo. Odfoťte napríklad list oproti svetlu, aby bolo vidieť jemné detaily, a vytvorte z fotky plagát. V našom online editore môžete na fotografiu použiť farebné filtre alebo na ňu umiestniť text. Tip: Ak chcete získať jedinečné pozadie, namaľujte obrázok vodovými farbami a vyfotografujte ho alebo naskenujte smartfónom. Obrázok použite pre plagát v ráme a pridajte napríklad klipart "Love".

Pohodlní spoločníci

V spálni zariadenej v štýle Japandi je posteľ. Na nej ležia rôzne vankúše, na niektorých z nich sú čiernobiele fotografie ľudí. Iné vankúše majú vlastný dizajn s ružovým pozadím a textovými klipartmi.
Prémiové vankúše môžete dokonale prispôsobiť štýlu svojich nástenných fotoobrazov.

Ľahnite si do postele a jednoducho uniknite každodennému životu. Zatiaľ čo veľké textílie, ako sú prikrývky, plédy a podobne, by mali byť v japonskom štýle skôr jednofarebné, vankúše môžu byť extravagantnejšie. Naše prémiové vankúše si môžete prispôsobiť podľa seba a doladiť k nim napríklad design plagátov.

Vždy sa prebúdzajte vedľa svojich blízkych

Na kresle je prémiový vankúš na šírku. Je na ňom čiernobiela fotografia matky s dcérou, obe sa usmievajú do fotoaparátu.
Pastva pre oči: Osobný vankúš si môžete navrhnúť s fotografiou na prednej aj zadnej strane.

Svoje spomienky si môžete zvečniť na originálnych vankúšoch v rôznych veľkostiach a formátoch. Krásny kontrast k jasnému farebnému svetu Japandi dotvoria čiernobiele fotografie. Mimochodom: Naše prémiové vankúše môžete obojstranne navrhnúť s motívmi, písmami, farbami a klipartmi.

Váš tím CEWE dúfa, že si navrhovanie užijete.

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami