CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný kalendár XXL na šírku

Nástenný kalendár XXL panoráma

Jednoducho kalendár pre veľké momenty

  • Extra široký formát – ideálny pre panoramatické snímky
  • Vysokokvalitná digitálna tlač
  • Voliteľný začiatočný mesiac
  • Moderný dizajn a rozloženie šablón
od 35,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Formát na šírku: 32 x 62,5 cm

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulná strana

Špirálová väzba vrátane zavesenia

Stabilná zadná doska

Papier:

Digitálna tlač matná

Všetko o našom kvalitnom papieri

Viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Nástenný kalendár s fotiek vo forme XXL Panorámy

Veľký formát pre radosť z fotky

Nádherné krajinné scenérie, zábery celého mesta, unikátne momentky z vašej obľúbenej štvrte alebo akýkoľvek širokouhlý záber z vašej dovolenky alebo pobyte v prírode sa perfektne hodí na kalendár vo forme XXL Panorámy.

Rovnako ako pri ostatných CEWE kalendároch z fotiek, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac.

Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka.

Obľúbené zábery z dlhých letných prechádzok prírodou, jedinečné zábery vášho mesta či obce alebo detailné fotografie z prechádzky po móle.

To všetko a ešte oveľa viac môžete umiestniť ku kalendáriu. Osobné fotky spríjemnia deň a vyčaria úsmev na tvári vždy, keď sa na kalendár pozriete alebo si do neho zapíšete pripomienku.

Správny papier pre váš fotokalendár

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov.

Aby nový kalendár vo formáte XXL Panoráma kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

Okrem rôznych druhov fotopapiera si môžete vybrať aj tlač podľa svojich preferencií – digitálna tlač matná, digitálna tlač premium matná, digitálna tlač s lesklým povrchom alebo jednoducho klasickú tlač na fotopapier.

Každý fotokalendár tak môže vyzerať a pôsobiť jedinečne a zároveň neokukaným dojmom. Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu.

Panoramatické zábery aj u vás doma

Vytlačený nástenný kalendár XXL Panoráma môže byť aj vhodným darčekom. Ak sú na ňom fotky obľúbeného mesta, určite poteší nejedného milovníka danej lokality. To už necháme na vás.

Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie. Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky.

To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku – do kvalitného nástenného kalendára XXL Panoráma.

V prípade, že by ste radi videli svoj fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu.