CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Ročný plánovací kalendár
Ročný plánovací kalendár
Ročný plánovací kalendár
Ročný plánovací kalendár

Ročný plánovací kalendár

Dokonalý prehľad po celý rok

  • Všetky termíny pekne pohromade
  • Tri formáty
  • Vysokokvalitná tlač
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
od 4,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

A4 (cca 30 x 21 cm)

A3 (cca 42 x 30 cm)

A2 (cca 60 x 42 cm)

Ďalšie možnosti:

Dokonalý prehľad po celý rok´

Široký výber kalendárií

Typy papiera

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné záznamy perom

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Prehľad počas celého roku s novým ročným kalendárom

Pre ambiciózne plány

Všetci máme svoje plány a sny na najbližšiu budúcnosť. Občas je však dobré, ak ich máme neustále na očiach a tak neskĺzneme z kurzu. Aj preto sme v CEWE vytvorili ročný plánovací kalendár.

Vaše plány, sny a predsavzatia tak nadobudnú opäť o niečo hmatatelnejšie kontúry. Navyše, ročný kalendár si môžete plnohodnotne prispôsobiť.

Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním.

Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti ale taktiež aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť alebo firmu.

Jednoducho a jasne, celý ročný kalendár bude vyrobený presne tak, ako si to želáte vy. Už žiadne šablóny a striktné pravidlá. Prehľadný ročný kalendár môžete začať tvoriť už aj dnes.

Dobrodružný rok s CEWE

Nielen pri ročnom plánovacom kalendári dbáme na kvalitu, rovnako je tomu tak aj pri ďalších našich fotoproduktoch. Kvalitné spracovanie nám umožňuje poskytnúť vám 100% záruku kvality.

Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť – možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Plánovací kalendár tak bude vyhotovený presne podľa vašich požiadaviek a preferencií.

Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu.

V prípade ročného plánovacieho kalendára ponúkame kvalitnú digitálnu tlač matnú. Tá zabezpečí sýte farby a hodvábne matný vzhľad fotografií a kalendárii. Na takýto povrch môžete taktiež bez problémov písať a zazanačovať všetko potrebné.

Až tri formáty ročného kalendára

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich plánovacích kalendárov. Ročný plánovací kalendár sme si pre vás pripravili celkovo v troch rôznych formátochA4, A3 a A2. Dostatok priestoru je zaručneý.

Na vás už je len ho naplno využiť. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili.

Všetky plány doplnené vašimi fotografiami spríjemnia nielen samotné plánovanie ale jednoducho celý deň.

Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.