CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný kalendár A5
Nástenný kalendár A5 Panoráma
Nástenný kalendár A5 Panoráma

Nástenný kalendár A5 Panoráma

Kompaktný sprievodca na celý rok

  • Praktický malý formát
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Kvalitná digitálna tlač
  • Moderný individuálny dizajn
od 9,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Na šírku (cca 21 x 14,8 cm)

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Špirálová väzba s háčikom na zavesenie

Stabilná zadná doska

Papier:

Digitálna tlač matná

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Kalendár A5 ako príjemný a spratný spoločník

Najmenší formát CEWE kalendárov

Všetky vaše termíny, pripomienky a dôležité schôdzky na jednom mieste. Kompaktné rozmery kalendára A5 vás potešia vždy, keď s ním budete pracovať. Umiestnite na titulnú stranu vašu najobľúbenejšiu fotografiu.

Navrhnutý kalendár v našom online editore vám vytlačíme do pár dní a vy ho tak môžete okamžite začať používať. Rovnako, ako aj pri ostatných CEWE kalendároch z fotiek, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac.

Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka. Praktický malý formát fotokalendára v rozmeroch 21 x 14,8 cm dovoľuje jeho umiestnenie takmer kamkoľvek.

Jediné čo sme pri tomto type kalendára upravili, je jeho veľkosť – kvalita ostala zachovaná. Milá spomienka na posledné leto, dobrodužnú dovolenku v zahraničí alebo na príjemný pobyt na chalupe.

Kvalitná digitálna tlač

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Samozrejme, ak nájdete na rozmere A5 miesto. Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov.

Moderný a individuálny dizajn výborne podčiarkne kvalitný fotoapapier a špičková digitálna matná tlač. Tá zaručí nielen sýte farby ale aj matný vzhľad, ktorý je žiadúci.

Kalendár a jeho tlač bude pod dohľadom skúsených odborníkov, ktorí si potrpia na kvalitu a presnosť tlače. Pevná väzba zabezpečí, že manipulácia s kalendárom A5 bude bezproblémová a bez opotrebovania kalendára.

Špirálová väzba zaručí, že jednotlivé listy budú držať pekne pokope a po jeho obdržaní ho môžete okamžite zavesiť na stenu. Doprajte si radosť v podobne nášho najmenšieho nástenného kalendára vo formáte A5.

Sprievodca celým rokom

Vytlačený fotokalendár CEWE môže byť aj vhodným darčekom. Ak sú na ňom fotky obľúbeného mesta, určite poteší nejedného milovníka danej lokality. To už necháme na vás.

Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie. Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky.

To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku.

V prípade, že by ste radi videli svoj fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu.