CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Narodeninový kalendár Narodeninový kalendár Narodeninový kalendár Narodeninový kalendár Narodeninový kalendár

Narodeninový kalendár

Všetky narodeniny zvládnete s prehľadom

  • Možnosť pridať fotky do kalendária
  • Dva formáty
  • Vysokokvalitná tlač
  • Doplňte do kalendára vlastné zápisky
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty

  • A3 (cca 30 x 21 cm)
  • A2 (cca 42 x 30 cm)

Obsah balenia:

  • Dvanásť strán kalendára plus titulná strana
  • Špirálová väzba vrátane možnosti zavesenia

Papier:

Digitálna tlač matná Možnosť zapisovať vlastné záznamy perom

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Narodeninový kalendár poteší počas celého roka

Dôležité dni pekne v kalendári

Nový kalendár na celý rok môžete mať behom pár minút. Stačí si vybrať preferované rozloženie kalendára, pridať dostatok miesta pre poznámky a všetko doplniť vlastnými fotkami. Pridajte fotografie vašich blízkych priamo ku konkrétnym dátumom a vďaka takémuto kalendáru už viac na narodeniny nezabudnete. Pre milovníkov veľkých a priestranných kalendárov sme si pripravili narodeninový kalendár formátu A2. Všetky CEWE plánovacie kalendáre, do ktorých spadá aj narodeninový kalendár, sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním. Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti ale taktiež aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť alebo firmu. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac nepriehladnete.

Fotka ako narodeninová pripomienka

Nielen pri narodeninovom kalendári dbáme na kvalitu, rovnako je tomu tak aj pri ďalších našich fotoproduktoch. Kvalitné spracovanie nám umožňuje poskytnúť vám 100% záruku kvality. Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť - možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Celá rodina zažije kopec zábavy pri takomto plánovaní. Všetky fotografie sú vytlačené na kvalitný fotopapier, ktorý má matný nádych a štruktúru, na ktorú môžete jednoducho písať všetko potrebné. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu. Narodeninový kalendár poteší nielen vás ale pokojne aj vaše deti.

Možnosti našich kalendárov sú nekonečné

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich kalendárov. Všetky narodeniny rodinných členov, priateľov alebo blízkych na jednom mieste. Prípadne si môžete do plánovacie kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v narodeninovom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili. Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.