CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný kalendár A2
Nástenný kalendár A2
Nástenný kalendár A2
Nástenný kalendár A2

Nástenný kalendár A2

Skvelá prezentácia fotografií vo veľkom formáte

  • Formát na výšku a na šírku
  • Štyri prvotriedne typy papiera
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Moderný individuálny dizajn
od 39,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Na výšku (cca 42 x 59,4 cm)

Na šírku (cca 59,4 x 42 cm)

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Špirálová väzba vrátane zavesenia

Stabilná zadná doska

Typy papiera:

Digitálna tlač štandard matná 250 g/m²

Fotopapier lesklý FUJIFILM

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich vzácnych papieroch

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Obrovský formát kalendára A2

Formát pre najväčšie fotografie

Kalendár nemusí slúžiť len na značenie si dôležitých dátumov. Objavte všetky prednosti nášho naozaj veľkého kalendára vo formáte A2.

Panoramatické fotky západov slnka, radostné chvíle pri mori alebo jedinečné momentky zachytené na rodiných oslavách alebo stretnutiach s priateľmi.

Toto všetko môžete mať na svojom novom kalendári. Rovnako, ako aj pri ostatných kalendároch od CEWE, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac.

Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka.

Dizajnové nástenné kalendáre sa stanú výborným doplnkom. Kalendár A2 je možné vytvoriť vo formáte na výšku alebo na šírku.

Celé jeho vyznenie vhodne dopĺňa moderný individuálny dizajn, ktorý môžete ďalej upravovať podľa svojich požiadaviek. Keďže je kalendár veľký, na zadnej strane sa nachádza stabilná kartónová doska.

Digitálna tlač pre veľký formát

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov. Aby nový kalendár vo formáte A2 kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

Okrem rôznych druhov fotopapiera si môžete vybrať aj tlač podľa svojich preferencií - digitálna tlač matná, digitálna tlač premium matná, digitálna tlač s lesklým povrchom alebo jednoducho klasickú tlač na fotopapier.

Každý fotokalendár tak môže vyzerať a pôsobiť jedinečne a zároveň neokukaným dojmom. Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu.

Stabilná zadná doska, špirálová väzba spolu so zavesením a lesklý kvalitný fotopapier. Jednoducho skvelý doplnok do každej izby.

Dizajnový doplnok namiesto obrazu

Vytlačený nástenný kalendár A2 môže byť aj darčekom k narodeninám alebo osobným darčekom pre priateľov a rodinu. To už necháme na vás. Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie.

Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky. To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku - do kvalitného nástenného kalendára A2.

V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.