CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Štvorcový nástenný kalendár
Štvorcový nástenný kalendár
Štvorcový nástenný kalendár
Štvorcový nástenný kalendár

Štvorcový nástenný kalendár

Elegantný formát pre vaše najlepšie fotky

  • Moderný štvorcový formát
  • Štyri prvotriedne typy papiera
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Rôzne dizajny a kalendáriá
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Malý: cca 30 x 30 cm

Veľký: cca. 45 x 45 cm

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Špirálová väzba vrátane zavesenia

Stabilná zadná doska

Papier:

Digitálna tlač matná

Fotopapier FUJIFILM

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich typoch papiera

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Štvorcový nástenný fotokalendár

Elegantný a nadčasový formát

Vyrobte si jednoducho a pohodlne kalendár v novom a štýlovom štvorcovom formáte. Nástenný kalendár v rovnomerných rozmeroch ponúka nové možnosti pri umiestnení fotografií. Ideálny pre vydarené zábery z celého roka, pre vytlačenie fotografii zo sociálnych sietí a podobne.

Rovnako ako pri ostatných CEWE kalendároch, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac. Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka.

Nemusíte sa tak už viac stresovať v prípade, že ho objednáte neskôr. Dizajnové nástenné kalendáre sa stanú výborným doplnkom.

Štvorocový kalendár je možné vytvoriť v malom (30 x 30 cm) alebo veľkom formáte (45 x 45 cm). Na zadnej strane je stabilná kartónová doska a špirálová väzba spolu s očkom na zavesenie na stenu.

Kvalitný papier a tlač

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov. Aby nový kalendár v štvorcovom formáte kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

Okrem rôznych druhov fotopapiera si môžete vybrať aj tlač podľa svojich preferencií – digitálna tlač matná, digitálna tlač premium matná, digitálna tlač s lesklým povrchom alebo jednoducho klasickú tlač na fotopapier.

Každý fotokalendár tak môže vyzerať a pôsobiť jedinečne a zároveň neokukaným dojmom. Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu.

Univerzálny tvar kalendára

Vytlačený nástenný štvorcový fotokalendár môže byť aj darčekom k narodeninám alebo osobným darčekom pre priateľov a rodinu. To už necháme na vás.

Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie. Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky.

To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku – do kvalitného štvorcového kalendára.

V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.