CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Mesačný kalendár Mesačný kalendár Mesačný kalendár Mesačný kalendár

Trojmesačný kalendár

Plánujte dôležité termíny vopred

  • Praktický prehľad troch mesiacov
  • Veľa priestoru pre vaše fotografie
  • Široký výber kalendárií
  • Individuálny dizajn
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • A2 (cca 42 x 30 cm)
  • A3 (cca 30 x 42 cm)

Obsah balenia:

  • 12 kalendárových listov + titulný list
  • Špirálová väzba so zavesením

Papier:

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny

Všetko o našom kvalitnom papieri

Viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Doprajte si štedrý priestor na novom plánovacom kalendári

Dlhodobé plánovanie je základ

Mnohí z nás plánujú na naozaj dlhé obdobia, či už na pár dní, týždňov alebo pokojne aj mesiacov. Občas je dobré vidieť, na ktorý deň pripadá konkrétny termín. Aj preto sme v našom trojmesačnom kalendári umiestnili 3 mesiace na jednu stranu kalendára. Zároveň si môžete vybrať z viacerých typov kalendári a predpripravených dizajnov. Z vašej strany môžete použiť vlastné fotografie prírody, rodiny alebo rodinných výletov. Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním. Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti ale taktiež aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť alebo firmu. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac nepriehladnete. Praktický formát zobrazenia pomôže aj dlhodobé plány vizualizovať, pričom každé tri mesiace budú spojené s konkrétnou fotografiou.

Kompaktne zabalené 3 mesiace na jednom liste kalendára

Nielen pri trojmesačnom plánovacom kalendári dbáme na kvalitu, rovnako je tomu tak aj pri ďalších našich fotoproduktoch. Kvalitné spracovanie nám umožňuje poskytnúť vám 100% záruku kvality. Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť - možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Plánovací kalendár tak bude vyhotovený presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu. V prípade trojmesačného plánovacieho kalendára ponúkame kvalitnú digitálnu tlač matnú. Tá zabezpečí sýte farby a hodvábne matný vzhľad fotografií a kalendárii. Na takýto povrch môžete taktiež bez problémov písať a zazanačovať všetko potrebné.

Mesiace plné odvážnych plánov

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich plánovacích kalendárov. Všetky dôležité dátumy, schodzky alebo poznámky. Prípadne si môžete do trojmesačného kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili. Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.