CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Mesačný kalendár
Mesačný kalendár
Mesačný kalendár
Mesačný kalendár

Trojmesačný kalendár

Plánujte dôležité termíny vopred

  • Praktický prehľad troch mesiacov
  • Veľa priestoru pre vaše fotografie
  • Široký výber kalendárií
  • Individuálny dizajn
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • A2 (cca 42 x 30 cm)
  • A3 (cca 30 x 42 cm)

Obsah balenia:

  • 12 kalendárových listov + titulný list
  • Špirálová väzba so zavesením

Papier:

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny

Všetko o našom kvalitnom papieri

Viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Doprajte si štedrý priestor na novom plánovacom kalendári

Dlhodobé plánovanie je základ

Mnohí z nás plánujú na dlhé obdobia vopred, či už na pár dní, týždňov alebo pokojne aj mesiacov. Občas je dobré vidieť, na ktorý deň pripadá konkrétny termín. Aj preto sme v našom trojmesačnom kalendári umiestnili 3 mesiace na jednu stranu kalendára.

Zároveň si môžete vybrať z viacerých typov kalendárií a predpripravených dizajnov. Môžete použiť vlastné fotografie prírody, rodiny alebo rodinných výletov. Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním.

Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti, ale aj ciele, ktoré si počas roka stanovíte. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac neprehliadnete.

Praktický formát zobrazenia pomôže dlhodobé plány prehľadne vizualizovať, pričom každé tri mesiace budú spojené s konkrétnou fotografiou.

Kompaktne zabalené 3 mesiace na jednom liste kalendára

Trojmesačný plánovací kalendár sa vyznačuje prvotriednym spracovaním. Pri tvorbe každého fotokalendára si môžete tiež zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac.

Plánovací kalendár tak bude vyhotovený presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom.

V prípade dostatočného priestoru si môžete vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu.

V prípade trojmesačného plánovacieho kalendára ponúkame kvalitnú digitálnu tlač matnú, ktorá produkuje sýte farby a hodvábne matný vzhľad fotografií a kalendárii. Na takýto povrch môžete taktiež bez problémov písať a zazanačovať všetko potrebné.

Mesiace plné odvážnych plánov

Plánujte s CEWE v predstihu pomocou našich plánovacích kalendárov. Vkladajte všetky dôležité dátumy, schôdzky alebo poznámky do trojmesačného kalendára, alebo si zaznačte dátum, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU.

Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite pomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili.

Prevažnú časť produktov CEWE dokážete vytvoriť buď online alebo prostredníctvom programu CEWE Fotosvet.

Ak si chcete pred objednaním plánovací kalendár prezrieť naživo, môžete tak urobiť v jednej z našich predajniach CEWE Fotolab po celom Slovensku.