CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kuchynský kalendár Kuchynský kalendár

Kuchynský kalendár

Klasika šetriaca priestor v novom dizajne

  • Dva extra dlhé formáty
  • Veľa priestoru pre poznámky
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Moderný dizajn a rozloženie šablón
od 11,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Malý (cca 13 x 30 cm)

Veľký (cca 14 x 42 cm)

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Špirálová väzba so zavesením

Pevná zadná doska

Papier:

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné záznamy perom

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Kuchynské kalendáre pre väčší prehľad

Väčší prehľad nielen v kuchyni počas roka

Oživte a zútulnite miesto, kde sa pripravujú tie najlepšie jedlá - s kuchynským kalendárom CEWE to bude hračka. Môžete tak mať naustále na očiach dôležité termíny narodenin vašej rodiny, priateľov a blízkych. Vďaka personalizovanému dizajnu kuchynského kalendára budete môcť umiestniť na jednotlivé listy kalendára vlastné fotografie. Prípadne si môžete do kuchynského plánovacieho kalendára zapisovať aj všetky vaše vylepšenia pre vaše doterajšie recepty. Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním. Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti ale taktiež aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť alebo firmu. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac nepriehladnete.

Vždy originálny plánovací kalendár

Nielen pri kuchynskom plánovacom kalendári dbáme na kvalitu, rovnako je tomu tak aj pri ďalších našich fotoproduktoch. Kvalitné spracovanie nám umožňuje poskytnúť vám 100% záruku kvality. Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť - možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Pri tvorbe kuchynského kalendára si môžete vybrať celkovo až zo 4 typov tlače - od klasickej tlače na klasický fotopapier, cez digitálnu matnú tlač, digitálnu tlač s lesklým povrchom až po digitálnu tlač premium matná. Plánovací kalendár tak bude vyhotovený presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu.

Možnosti plánovať sú s nami neobmedzené

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich plánovacích kalendárov. Všetky dôležité dátumy, schodzky alebo poznámky. Prípadne si môžete do plánovacie kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili. Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.