CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný termínový kalendár Nástenný termínový kalendár Nástenný termínový kalendár Nástenný termínový kalendár

Ročný plánovací kalendár

Skrášlite si svoju kanceláriu vlastným kalendárom

  • Uľahčuje plánovanie dôležitých udalostí
  • Dva formáty
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
  • Veľký výber dizajnov a kalendárií
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • A3 (cca 30 x 21 cm)
  • A2 (cca 42 x 30 cm)

Obsah balenia:

  • Dvanásť strán kalendára plus titulná strana
  • Špirálová väzba vrátane možnosti zavesenia

Papier:

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny

Všetko o našom kvalitnom papieri

Viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Doprajte si štedrý priestor na novom plánovacom kalendári

Veľké formáty A2 a A3

lánovanie cieľov na celý rok môže byť nekončiacou radosťou vďaka personalizovanému kalendáru. Vyberte si ľubovoľný začiatočný mesiac a pridajte vlastné obľúbené fotografie. Spojenie, ktoré dodá vaším plánom príjemné obohatenie a zároveň umožní prispôsobiť si plánovací kalendár presne vašim požiadavkám. Formát A3 a A2 ponúka dostatok priestoru na plány, poznámky, pripomienky alebo spontánne nápady. Prípadne podarujte plánovací kalendár ako darček. Všetky CEWE plánovacie kalendáre sa vyznačujú špičkovou kvalitou a výborným spracovaním. Môžete v nich naplánovať nielen rôzne súkromné udalosti ale taktiež aj v pohode plánovať pre vašu spoločnosť alebo firmu. Vaše termíny vďaka plánovacím kalendárom už viac nepriehladnete.

Plánujte štýlovo a vkusne

Nielen pri nástennom plánovacom kalendári dbáme na kvalitu, rovnako je tomu tak aj pri ďalších našich fotoproduktoch. Kvalitné spracovanie nám umožňuje poskytnúť vám 100% záruku kvality. Každý z našich fotokalendár má jedinečnú vlastnosť - možnosť zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Plánovací kalendár tak bude vyhotovený presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Obohatiť ho môžete rôznymi predpripravenými prvkami, klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. V prípade dostatočného priestoru odporúčame aj vytvoriť koláž z viacerých fotografií, prípadne sa pohrať s umiestnením fotografie na kalendáriu. V prípade nástenného plánovacieho kalendára ponúkame kvalitnú digitálnu tlač matnú. Tá zabezpečí sýte farby a hodvábne matný vzhľad fotografií a kalendárii. Na takýto povrch môžete taktiež bez problémov písať a zazanačovať všetko potrebné.

Plánovanie je s nami jednoduché

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich plánovacích kalendárov. Všetky dôležité dátumy, schodzky alebo poznámky. Prípadne si môžete do plánovacie kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili. Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.