CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Nástenný kalendár s drevenou lištou

 • pre nástenný kalendár A3 na výšku, A4 a štvorcový
 • lišta je vyrobená z masívneho dreva
 • voliteľný začiatočný mesiac
 • moderný dizajn a usporiadanie
od 23,98 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty:

 • A4 na výšku 21 x 30 cm

 • A4 panoráma 30 x 21 cm

 • štvorcový 30 x 30 cm

Typy papiera:

 • digitálna tlač matná
 • premium mat
 • lesklý fotopapier
 • fotopapier FUJIFILM

Drevená lišta:

 • Masívne dubové drevo

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich kvalitných papieroch

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár S lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Spojenie fotky a prírody

Nastenný kalendár v novom šate

Prichádzame s novým šatom pre naše nástenné kalendáre formátov A3 na výšku, A4 a pre štvorocový formát. V hornej časti týchto kalendárov môže byť aj drevená lišta z masívneho dreva.

Spojenie s prírodov priamo vo vašom domove. Drevená lišta prekrýva väzbu kalendára a tak jeho zavesenie nie je vôbec vidieť.

Rovnako ako aj pri ostatných kalendároch od CEWE, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počiatočný mesiac. Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka.

Dizajnové nástenné kalendáre sa stanú výborným doplnkom. Umiestnite obľúbené zábery celej rodiny, vašich detí alebo ľubovoľné fotky z celého roka.

To všetko a ešte oveľa viac môžete umiestniť ku kalendáriu. Osobné fotky spríjemnia deň a vyčaria úsmev na tvári vždy, keď sa na kalendár pozriete alebo si do neho zapíšete pripomienku.

Kvalita spojená s drevom

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov. Aby nový nastenný kalendár s drevenou lištou kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

Okrem rôznych druhov fotopapiera si môžete vybrať aj tlač podľa svojich preferencií - digitálna tlač matná, digitálna tlač premium matná, digitálna tlač s lesklým povrchom alebo jednoducho klasickú tlač na fotopapier.

Každý fotokalendár tak môže vyzerať a pôsobiť jedinečne a zároveň neokukaným dojmom.

Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu. Vďaka drevenej lište nebude zavesenie vôbec vidieť.

Pozrite si kalendár ešte pred kúpou

Vytlačený kalendár s drevenou lištou môže byť aj darčekom k narodeninám alebo osobným darčekom pre priateľov a rodinu. To už necháme na vás. Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie.

Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky.

To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku – do kvalitného nástenného kalendára.

V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.