Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Váš osobný veľkonočný darček

Objavte mnoho kreatívnych fotodarčekov na Veľkú noc.

Expresná tlač v predajniach CEWE Fotolab

Sladká pozornosť k Veľkej noci

Vytvorte osobné darčeky z fotiek

Veľká noc v CEWE FOTOKNIHE

Uchovajte si vaše žiarivé spomienky navždy

Kreatívne tipy na osobný veľkonočný darček

Inšpirujte sa pri tvorbe darčekov, fotení s deťmi aj pri tvorbe vlastnej veľkonočnej výzdoby

Veľkonočné čaro v CEWE FOTOKNIHE

Tri prvky softvéru CEWE fotosvet, ktoré využijete pri navrhovaní fotoknihy.

5 tipov na zábavné fotenie s deťmi

Fotografie s rodinou: CEWE fotograf Pascal Mühlhausen vám ukáže, že pozornosť treba zamerať predovšetkým na radosť.

Veľkonočné inšpirácie s La Floritou

V spolupráci s blogerkou Katkou z blogu La Florita sme pre vás pripravili dva krásne nápady na veľkonočné prianie a detskú dekoráciu z fotografií.

Vytvorte s deťmi kreatívnu veľkonočnú výzdobu

Pojmite veľkonočnú výzdobu tento rok kreatívnejšie. S našimi nápadmi to zvládnete sami doma aj s vašimi deťmi.

Pozrite sa, ako vytvoríte krásnu veľkonočnú dekoráciu s fotkami

Tipy na darčeky na Veľkú noc

Osobné veľkonočné darčeky pre deti

Prežite nádhernú Veľku noc

Množstvo veľkonočných inšpriácii

Príroda sa pomaly ale iste prebúdza zo zimného spánku a nás čakajú nádherné veľkonočné dni. V CEWE sme si pre vás pripravili niekoľko veľkonočných inšpirácií a množstvo fotoproduktov s tematikou Veľkej noci. Mnohí z nás milujú tradičné rituály, ktoré sprevádzajú Veľkú noc. Potešte preto nielen šibačov ale aj samých seba sladkou veľkonočnou bonboniérou, ktorá nielen ulahodí chuťovým bunkám ale poteší aj možnosťou pridania vlastnej fotografie. Vo vnútri sa nachádzajú sladké čokoládky Kinder®. Okrem sladkých prekvapení pripravil náš tým aj celú radu inšpiratívnych článkov s tematikou Veľkej noci - môžete si tak prezrieť všetky možnosti, ako zútulniť svoj dom alebo byt počas veľkonočných sviatkov a zároveň sa príjemne zabaviť so svojími deťmi počas tvorby rozličných originálnych veľkonočných výzdob. Budeme len radi, ak do nich zakomponujete aj niektoré fotoproduky od CEWE.

Veľká noc v CEWE FOTOKNIHE

Neodkladajte bokom fotoaparát ani počas Veľkej noci. Práve vtedy môžu vzniknúť neopakovateľné zábery celej rodiny, ktorá sa zišla pokope práve počas tohto sviatku. Alebo môžete zachytiť momentky z návštev šibačov. Vyberte sa do prírody a zvečnite čaro jarnej prírody, ktorá sa prebúdza do novej etapy. Všetky fotografie jednoducho môžete umiestniť do veľkonočnej CEWE FOTOKNIHY, ktorú si vytvoríte jednoducho a pohodlne online. Môžete si ju navrhnúť presne podľa seba, podľa svojich individuálnych potrieb alebo taktiež využiť niektorý z našich predpripravených dizajnov a veľkonočných motívov. Na výber máme množstvo rozličných formátov fotokníh, pričom pre veľkonočné zábery a zábery z jarnej prírody odporúčame zvoliť veľkú CEWE FOTOKNIHU, ktorá ponúka dostatok miesta pre všetky dizajnové kreácie.

Osobné veľkonočné darčeky pre každého

Okrem rozličných fotokníh je možné k Veľkej noci podarovať aj milý fotodarček. Pripravili sme si pre vás výber z tých najobľúbenejších, pričom vždy platí, že dominantným prvkom fotodarčeku bude vaša osobná fotografia. Pozdravte svoji vzdialenú rodinu alebo blízkych prostredníctvom originálnych a osobných pohľadníc a dajte im vedieť, že na nich myslíte aj počas Veľkej noci. Alebo vytvorte šibačom pekný kryt na mobil, ktorý je nielen pekným veľkonočným darčekom ale zároveň aj praktickým ochrancom. Nech už si k Veľkej noci vyberiete akýkoľvek fotoprodukt z CEWE ponuky, želáme vám, aby ste tieto sviatky prežili v kruhu blizkych a načerpali množstvo síl do nadchádzajúcich letných mesiacov. Určite nezabudnite vyraziť do prírody, ktorá má počas jari svoje nezabudnuteľné čaro.