Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Vyrobte si rodinné veľkonočné dekorácie s CEWE foto ihneď

S našou šablónou a vašimi vlastnými fotkami si môžete navrhnúť vlastnoručne vyrobenú veľkonočnú girlandu.

Veľká noc môže byť obzvlášť farebná, pokiaľ ide o domáce dekorácie. S touto DIY girlandou s fotografiami nielenže vnesiete do domu jar, ale do zábavy pri výrobe veľkonočných dekorácií môžete zapojiť aj svoje deti.

Deti si napríklad z fotografií vytlačenýc na počaknie vystrihnú tváre jednotlivých členov rodiny. Vaše fotografie si môžete pohodlne a rýchlo vytlačiť ako fotosety na CEWE fotostanici v niektorej z našich predajní.

Na prípravu budeme potrebovať:

Vďaka našim fotosetom sú vaše fotografie v správnom formáte a stačí ich len vystrihnúť do okrúhleho tvaru.

Buďte kreatívni s okamžitými fotografiami

Tri rôzne motívy

Stiahnite si naše šablóny a vytlačte ich. Vajíčka, kvety alebo zajačiky? Vyberte motív, ktorý bude neskôr visieť na girlande. Prípadne môžete samozrejme rôzne tvary navzájom kombinovať. Kruh slúži ako zodpovedajúca šablóna pre tváre, ktoré ste vystrihli z fotografií na počkanie.

Farebné dieliky

Tento krok je vhodný na to, aby sa deti zapojili do výroby girlandy. Položte šablónu na kartón a ceruzkou obkreslite papierový výrez. Ak chcete, aby bola veľkonočná girlanda farebná, použite štyri rôzne farby kartónu. Zajačiky neskôr visia striedavo vedľa seba na šnúrke. Tip: Ak máte radi jednoduché zdobenie, držte sa jednej alebo dvoch obľúbených farieb.

Celá rodina

Na výrobu tejto veľkonočnej girlandy sú použité fotografie všetkých členov rodiny a dodávajú jej osobitý nádych. Vytlačte si svoje portréty na fotostanici ako kolekciu 6 fotografií. Týmto spôsobom majú motívy presnú veľkosť. Potom položte okrúhlu šablónu na tváre a obkreslite kruh ceruzkou.

Personalizované veľkonočné zajačiky

Po vystrihnutí tvárí z fotosetov naneste na zadné strany trochu lepidla a potom pripevnite vzory k hlavám zajačikov. Týmto spôsobom dáte tvár všetkým veľkonočným zajačikom, ktorých možno neskôr vidieť na girlande „spredu“. Zvyšné zajačiky majú nalepený biely brmbolec ako chvost.

Navlečte veľkonočného zajačika na šnúrku

Pomocou lepidla pripevnite mašličky a brmbolce na zajačikov. Mašličky umiestnite pod fotky na zajačikoch, brmbolce pre ostatných zajačikov tesne nad nohy. Pomocou ihly a šnúrky navlečte veľkonočných zajačikov po jednom na uši, aby vytvorili girlandu. Dbajte na to, aby sa rôzne farby a zajace striedali s brmbolcami a mašličkami.

Jarné motívy

Vďaka našej šablóne veľkonočnej girlandy môžete zvoliť tvar vajíčka alebo kvetu. Ak sa rozhodnete použiť vajíčka ako veľkonočnú dekoráciu, instantné fotografie máte možnosť nalepiť na celú plochu papiera.

Pokiaľ to tak naozaj plánujete urobiť, vyberte na fotostanici kolekciu dvoch fotografií. Na kvety jednoducho použite kruhovú šablónu pre vaše portréty v súprave 6 fotografií.

Šablóna ponúka rôzne tvary: môžete si vybrať medzi vajíčkami, kvetmi a králikmi alebo všetky motívy navzájom kombinovať.

Ideálny darček na Veľkú noc

Namiesto navliekania všetkých zajačikov na girlandu môžete jednotlivých zajačikov navrhnúť ako ozdobné suveníry, vložiť ich do kvetináča a darovať ich starým rodičom napríklad na Veľkú noc.

S jednoduchými drevenými špajľami premeníte zajačikov na roztomilé ozdoby do kvetináča.

Za týmto účelom prilepte na zadnú časť králika drevenú špajľu, pomocou šablóny vystrihnite ďalšieho králika a pripevnite ho na druhú stranu, aby ste špajľu zakryli. Nasaďte tvár s fotografiou na prednú stranu a brmbolec na zadnú stranu – váš osobný zajačik je hotový.

Veľa zábavy pri veľkonočnom tvorení vám praje váš tím CEWE.