Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Tipy na kúzelnú Veľkú noc vo fotoknihe

Napísal Nico Lindner

Štipka klipartov, pár gramov ladiaceho pozadia, potom jednu alebo dve masky pre vaše fotografie – veľkonočná CEWE FOTOKNIHA je hotová. „Uvarte“ si ju sami. Nájdite si svoj vlastný recept.

Kúzelné veľkonočné kliparty

Či už ako roztomilí poslíčkovia jarných sviatkov, ktorí hniezdia na vašich fotkách, vtipné postavičky na okraji stránky alebo veľkonočné zajačiky, ktoré nájdete v celej fotoknihe: naše veľkonočné kliparty dokonale doladia vaše fotky v celej fotoknihe. Najmä pre najmenších čitateľov fotokníh ľahko nájdete niečo roztomilé priamo v našom programe CEWE fotosvet.

V programe nájdete celý rad klipartov na rôzne témy. Napríklad v kategórii „Láska“ alebo „Scrap“ nájdete krásne prvky, ktoré doladia vašu fotoknihu. Môžete jednoducho kliknúť na klipart ľavým tlačidlom myši a pretiahnuť ho na stránku vašej fotoknihy. Veľkosť, umiestnenie a farbu možno potom pomocou kliknutia zmeniť podľa vášho želania.

Obzvlášť veľká rodinná fotka spolu so správnou maskou vyzerá na väzbe fotoknihy veľmi dobre.

Masky a rámčeky pre vaše fotky

Ak chcete pridať k fotkám špeciálny efekt, experimentujte s maskami. Pod tlačidlom "Masky a rámčeky" nájdete veľa krásnych prvkov, ktoré sú tiež rozdelené do rôznych tém.

Masky dodajú vašej fotografii v krátkom čase úplne iný vzhľad. Naše obľúbené masky nájdete v kategórii "Rodina". Presuňte masku na fotografiu podľa vášho výberu a užívajte si jej novú podobu.

Jarné pozadie

Potrebujete svoju CEWE FOTOKNIHU už len máličko doladiť? Stavte na farebné pozadie, ktoré zodpovedá danej príležitosti a ponesie veľkonočnú náladu na všetkých stranách. V našom príklade sme sa rozhodli pre pozadie, ktoré okrem zelenej farby ponúka aj pestrý vzor.

Uľahčite si to: akonáhle nájdete svoje obľúbené pozadie v ponuke, môžete ho použiť rovno na všetky stránky. Ak tak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši, keď je ukazovateľ myši nad požadovaným pozadím. Zvolíte potom možnosť "pozadie vložiť na všetky vnútorné stránky".

Želáme vám veľa zábavy pri tvorení!