Sme tu stále pre vás! Dôležité informácie k aktuálnym opatreniam nájdete tu.

Stav objednávky
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Viac ako iba fotografie

Hľadáte nápad na kreatívny dizajn? Chceli by ste darovať svoje úžasné spomienky? Vyberte si z našich kreatívnych tipov pre svoje fotografie.

CEWE FOTOKNIHA - tipy a triky

Hľadáte inšpiráciu na dizajn, tipy pre náš softvér alebo jednoduché nápady pre vytvorenie vašej CEWE FOTOKNIHY? Potom ste na správnom mieste.

Vytvorte si cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU

Fotograf Mino Debnár do svojej CEWE FOTOKNIHY uložil zážitky zo svojich ciest po celom svete, aby mu pripomínali krásne príbehy, kedykoľvek ju otvorí a prelistuje.

CEWE Kalendár - tipy a triky

Fotokalendár vás sprevádza deň za dňom, mesiac za mesiacom počas celého roka. Poradíme vám ako vytvoriť ten váš.

CEWE Fotoobrazy - tipy a triky

Chceli by ste dať svojmu domovu nový nádych? Ukážeme vám rôzne nástenné dekorácie a poskytneme vám praktické tipy a rady.

DIY tipy pre kreatívne projekty

Kreatívna výzdoba aj tipy na originálne darčeky z fotografií. Zhromaždili sme pre vás inšpiratívne nápady.

DIY Neopísateľne chutné: Rámiky na fotky z drievok na nanuky

Vyrobte si s vašimi drobcami rámiky na ich obľúbené fotky. Prinesú do detskej izby nielen farbu, ale aj pekné spomienky.

DIY Špeciálna pamiatka: Vejár z fotografií vyrobený z CEWE fotopásikov

Vytvorte zo spoločných fotografií kreatívnu ozdobu alebo krásny darček, ktorý určite poteší vašich najbližších.

Kreatívne tipy a inšpirácie na každý deň

Vyberte si z našej ponuky nápadov, inšpirácii a kreatívnych návodov na každý deň. Jedinečné ukážky toho, ako efektívne pracovať s našimi fotoproduktami a ako ich dotvoriť do naozaj majstrovských diel. Medzi inšpiráciami nájdete aj mnoho nápadov, ako pracovať a dopĺňať vaše vlastné fotoknihy, fotoobrazy, fotokalendáre alebo pohľadnice. Ponorte sa spolu s nami do našej kreatívnej dielne, v ktorej je kopec inšpiratívnych rád, ako využiť priestor v našich fotoproduktoch. Pretože častokrát to nie je iba o správnom výbere fotoproduktu, ale aj o vhodnom a vkusnom doplnení fotografiami, dizajnami, textmi alebo inými grafickými prvkami.