Od 19.4. opät pre vás otvárame naše predajne. Viac informácií nájdete tu.

Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Viac ako iba fotografie

Hľadáte nápad na kreatívny dizajn? Chceli by ste darovať svoje úžasné spomienky? Vyberte si z našich kreatívnych tipov pre svoje fotografie.

Ďakujem za všetko, mami

Inšpirujte sa našimi kreatívnymi tipmi na svadbu.

Pomôžeme vám s prípravou. S láskou navrhnuté svadobné pozvánky, štýlové dekorácie na svadobný stôl a fotokniha plná emotívnych spomienok na váš veľký deň.

CEWE FOTOKNIHA - tipy a triky

Hľadáte inšpiráciu na dizajn, tipy pre náš softvér alebo jednoduché nápady pre vytvorenie vašej CEWE FOTOKNIHY? Potom ste na správnom mieste.

Vytvorte si cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU

Fotograf Mino Debnár do svojej CEWE FOTOKNIHY uložil zážitky zo svojich ciest po celom svete, aby mu pripomínali krásne príbehy, kedykoľvek ju otvorí a prelistuje.

DIY tipy pre kreatívne projekty z fotografií

Kreatívna výzdoba aj tipy na originálne darčeky z fotografií. Zhromaždili sme pre vás inšpiratívne nápady.

Flower hoops - dekorácia v kvetinovom dizajne

Iba s niekoľkými pomôckami môžete vytvoriť štýlovú prírodnú výzdobu.

Nielen pre deti: Osobné fotopuzzle Ravensburger

Ukážeme vám dva spôsoby, ako navrhnúť svoje osobné puzzle s fotografiou.

Osobná fotonástenka

Vyrobte si nástenku a ozdobte ju svojimi obľúbenými fotografickými motívmi na našich umeleckých výtlačkoch.

Ako si vytvoriť dokonalé puzzle s fotkou

Aby ste si vybrali tie správne obrázky pre svoje puzzle, ukážeme vám niekoľko užitočných tipov na navrhovanie online aj v softvéri CEWE Fotosvet.

DIY Neopísateľne chutné: Rámiky na fotky z drievok na nanuky

Vyrobte si s vašimi drobcami rámiky na ich obľúbené fotky. Prinesú do detskej izby nielen farbu, ale aj pekné spomienky.

DIY Špeciálna pamiatka: Vejár z fotografií vyrobený z CEWE fotopásikov

Vytvorte zo spoločných fotografií kreatívnu ozdobu alebo krásny darček, ktorý určite poteší vašich najbližších.

CEWE Fotoobrazy - tipy a triky

Chceli by ste dať svojmu domovu nový nádych? Ukážeme vám rôzne nástenné dekorácie a poskytneme vám praktické tipy a rady.

Výnimočný pocit domova s fotoobrazmi

Vyzdobte si biele steny fotoobrazmi, originálnymi plagátmi či rodinnými fotografiami, ktoré dodajú vášmu domovu príjemnú atmosféru a nový nádych.

DIY Fototapeta v trendy vzhľade

Prečo si nevytvoriť vlastné umelecké dielo? Doprajte svojmu bytu vzrušujúci loftový vzhľad s vlastnými motívmi na plagáte.

Tvorivý dizajn interiéru: myslite aj na rohy

Pri navrhovaní interiéru často zabúdame na kúty a rohy miestností. Čo poviete na jednoduchý a zároveň krásny nápad na dizajn?

Vytvorte si nástenné obrazy s písmenkami

S fotografiami vyrezanými do tvaru písmen môžete na stenu zavesiť mená aj celé vety – a vystaviť tak svoje obľúbené fotografie.

Kreatívne s hexxas

Kreatíva s hexxas: dva spôsoby, ako vytvoriť svoje vlastné umelecké dielo

Navrhnite si svoj byt so šesťuholníkovými dlaždicami od CEWE a zažite úplne nový efekt vašich obrázkov. Hexxas je možné flexibilne kombinovať do rôznych dizajnových tvarov tak, aby sa dizajn steny vždy hodil do vášho interiéru.

Živá koláž

Živá koláž: nápady na dizajnové formácie s hexxas

Zbohom, jednotvárnosť! S hexxas sa k vám do bytu nasťahuje trendový šesťhranný formát. Šesťuholníkové fotodlaždice, ktoré sa dajú naaranžovať do štýlových celistvých umeleckých diel.

CEWE Kalendár - tipy a triky

Fotokalendár vás sprevádza deň za dňom, mesiac za mesiacom počas celého roka. Poradíme vám ako vytvoriť ten váš.

Kreatívne tipy a inšpirácie na každý deň

Vyberte si z našej ponuky nápadov, inšpirácii a kreatívnych návodov na každý deň. Jedinečné ukážky toho, ako efektívne pracovať s našimi fotoproduktami a ako ich dotvoriť do naozaj majstrovských diel. Medzi inšpiráciami nájdete aj mnoho nápadov, ako pracovať a dopĺňať vaše vlastné fotoknihy, fotoobrazy, fotokalendáre alebo pohľadnice. Ponorte sa spolu s nami do našej kreatívnej dielne, v ktorej je kopec inšpiratívnych rád, ako využiť priestor v našich fotoproduktoch. Pretože častokrát to nie je iba o správnom výbere fotoproduktu, ale aj o vhodnom a vkusnom doplnení fotografiami, dizajnami, textmi alebo inými grafickými prvkami.