Valentínske tipy na darček

V našich predajniach CEWE FOTOLAB po celom Slovensku Vám vytlačíme a zarámujeme Vaše fotografie na počkanie. Pripravili sme si pre Vás valentínsku akciu -10% na fotorámiky a fotografiu Vám vytlačíme úplne zadarmo. Akcia platí od 10. do 14.2.2020 len v predajniach CEWE FOTOLAB.

CEWE Obaly na smartfón
Valentínska fotobonboniéra s pralinkami Ferrero

Darujte vašej polovičke našu novú fotobonboniéru s pralinkami Ferrero. Vaše fotky na obale a sladké potešenie vo vnútri povedia "Ľúbim ťa" za Vás.

- Matný hodvábny povrch
- 16 praliniek značky Ferrero
- Prispôsobiteľný vonkajší a vnútorný povrch
- Vysúvateľný obal s výrezom v tvare srdca

CEWE FOTOKNIHA Pure vo Valentínskom prevedení
CEWE FOTOKNIHA

Vyberte tie najkrajšie spomienky na vašu lásku. Fotografie z výletov, dovolenky, stanovačky, koncertu alebo svadby a vyskladajte svojej polovičke spomienkovú fotoknihu.

CEWE Fotokniha vo Valentínskom prevedení
Retro Prints

Retro štýl je opäť v kurze. Nové fotografie s retro nádychom si môžete vytvoriť celkom jednoducho a pridať aj vlastné texty. Máte k dispozícii rôzne rámčeky, dizajny, filtre a efekty, vďaka ktorým vaše fotografie zámerne získajú nádych minulosti.

Tip: Nové fotografie v retro štýle sú vhodné nielen ako moderný dekoračný prvok, ale aj ako originálny darček pre každého.

hexxas
Magnetky

Milý darček s fotkou poteší a vyčarí úsmev na tvári každý jeden deň.

- 10 magnetiek v balení
- v tvare srdiečka aj štvorcové

CEWE Foto ihneď
Obal na mobil

Svojich milovaných budete mať stále pri sebe na obale telefónu. Vyberte si zo širokej ponuky veľkostí a materiálov. Silikónový, tvrdý, výklopný, kožený, drevený a mnoho ďalších.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií