CEWE FOTOKNIHA Kompakt panoráma

CEWE FOTOKNIHA Kompakt panoráma

– Váš vlastný príbeh lásky

od 9,99 €*
Prvé rande, plné očakávania a neistoty. Prvý bozk. Prvé spoločné prázdniny, miesto kde ste si otvorili svoje srdcia a povedali "Ľúbim Ťa!". Zvečnite si tieto krásne zážitky plné lásky s CEWE FOTOKNIHOU.

Pohľadajte svoje spoločné videá a vložte ich ako QR odkazy priamo do CEWE FOTOKNIHY! Je to jednoducho darček nabitý spoločnými zážitkami.

CEWE FOTOBUCH Compact Panorama
Pohľadnica s odoslaním

Pohľadnica s odoslaním

od 1,69 €*
Vyčarí úsmev na tvári nielen na spoločné výročie: venovanie z lásky v podobe CEWE Pohľadnice s priamym odoslaním, s vašou vlastnou fotografiou, dizajnom a osobným venovaním.
CEWE FOTOSVET App

CEWE FOTOSVET App

Novinka: Pošlite vaše venovanie alebo pozdrav ako CEWE Pohľadnicu s vašou fotografiou, vlastným dizajnom a venovaním, priamo dotyčnému kdekoľvek na svete. A to všetko dokonca priamo z vašeho smartfónu alebo tabletu!

 

 

CEWE KALENDÁR s udalosťami

CEWE KALENDÁR s udalosťami

od 14,99 €*
Darovať niekomu kalendár, pričom mu ukázať ako veľa pre vás znamená – zaujímavá myšlienka, však?
Náš tip: Nástenný kalendár A4, poznačte si udalosti aj s vlastnými fotkami! Dátum prvého rande, či spoločnej večere, kde sa vaše osudy spojili, je skvelý spôsob, ako si pripomenúť tie najkrajšie prežité chvíle.

Možné zvoliť si počiatočný mesiac, ako aj objednať cez CEWE FOTOSVET Aplikáciu.

Buďte kreatívny!

Poznačte si partnerové narodeniny, spoločné prechádzky na zmrzlinový pohár alebo naplánujte masáž. Ozdobte to tou správnou fotografiou a vložte do vybranej štruktúry kalendára.

V našej ukážke sme vybrali štruktúru s dvomi políčkami. Do jedného sme vložili fotografiu a do druhého text pomocou funkcie "Pridaj text". Typ kalendáru, rozloženie strany a veľkosť písma je možné meniť.


Jeden zaujímavý a originálny darček!

Pohár ktorý plní priania:
Každý deň si niečo želajte,
či vyjadrite city svojej milovanej.
Tešíte sa, čo si nájdete dnes?

Darčekové fotonálepky

Našli by ste 25 fotografií vás a vašej lásky? Veríme, že určite áno. Tak ich spravte ešte zaujímavejšími a zahrajte si s nimi pexeso z vlastných zážitkov, dovoleniek a iných spoločných krásnych chvíľ.

Pexeso

Foto panel

Foto panel

– snímky plné lásky

od 24,95 €*
Najnovšia forma pre zachytenie spoločných chvíľ. Pripravte s Foto panelom skvelý darček pre lásku, ktorý zaručene prekvapí a určite poteší!
Foto na plátno

Foto na plátno

– väčší rozmer, väčší dojem

od 16,95 €*
Spoločné fotky s vašou láskou sú na plátne ešte romantickejšie. K dispozícii v 41 veľkostiach od 20 x 20 cm až po 130 x 130 cm.
Premium vankúš

Premium vankúš

– pre chvíle bez toho druhého

od 29,99 €*
Prémium vankúš, s fotkou vašej lásky, vám skráti chvíle keď nie ste spolu.
Tlač je k dispozícií vo štvorcovom a panoramatickom formáte.
Vankúš srdce

Vankúš srdce

– pre väčšiu romantiku

od 17,99 €*
Láska je vo vzduchu. Milovaný/á na srdiečku vankúšiku a zovretá vo vašom náručí. Pridajte valentínske motívy a vzniká perfektný darček!

Láska prechádza cez žalúdok

Pohár plný prianí

Foto Spomienky

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií