Info
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Spišská Nová Ves

Pozývame vás do sveta fotografie do našej predajne v obchodnom centre MADARAS, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
CEWE Fotolab Spišská Nová Ves

CEWE Fotolab Spišská Nová Ves

OC Madaras, Mlynská 39

Spišská Nová Ves

052 01

Telefón: 053 / 441 2655

Otváracie hodiny

Denne: 09.00 - 2.000

Email: SNV-Fotolab@cewe.sk

Zobraziť na mape

Predajňa CEWE Fotolab v obchodnom centre MADARAS, vás veľmi rada privítala v moderných priestoroch. Nastala tá pravá chvíľa prísť si vyskúšať najnovšie modely vašich obľúbených značiek fotoaparátov a množstvom fotografického príslušenstva. Stačí sa iba zastaviť a vyskúšať si vybraný model na vlastné oči.

Okrem fotoaparátov sme si pripravili aj názorné ukážky našich fotoprác, aby sme vám uľahčili rozhodovanie pri výbere tých správnych veľkostí a materiálov. Pri zhotovovaní vašich vlastných umeleckých kreácií, ktorými si spestríte priestory vášho domova vám može byť nápomocný aj náš profesionálne zaškolení personál.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.

Služby na našich predajniach