Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Predajňa CEWE Fotolab Trenčín

Pozývame vás do našej predajne v trenčianskom obchodnom centre Laugaricio, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
CEWE Fotolab Trenčín

CEWE Fotolab Trenčín

OC LAUGARICIO, 7271 Belá

Trenčín

911 01

Telefón: 905 390 985

Otváracie hodiny

Pon-Ned 9:00 - 21:00

Zobraziť na mape

Srdečne vás pozývame do priestorov našej predajne CEWE Fotolab v trenčianskom obchodnom centre Laugaricio. Čaká na vás široká ponuka najnovších špičkových fotoaparátov. Samozrejmosťou je aj možnosť výberu spomedzi širokého sortimentu fotopríslušenstva. Zatúžili ste aj vy po svojom vlastnom profesionálnom fotoaparáte? Nečakajte už ani sekundu a jednoducho nás navštívte.

Veríme, že každý si príde na svoje, ako nadšenci fotoaparátov tak aj nadšenci fotoprác. Poľahky si ich vytvoríte online. I napriek tomu je dobré prísť a vidieť jednotlivé veľkosti na vlastné oči. Sami totiž najlepšie viete, čo sa hodí do priestorov vášho domova.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.