Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Predajňa CEWE Fotolab Prešov

Pozývame vás do sveta fotografie do našej predajne v obchodnom centre Novum Prešov, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
Predajňa CEWE Fotolab Prešov

CEWE Fotolab Prešov

OC Novum

Námestie legionárov 15267/1,

Prešov

080 01

Telefón: 905 390 675

Otváracie hodiny

Pon-Ned 9:00 - 21:00

Zobraziť na mape

Sympatický kolektív predajne CEWE Fotolab vás veľmi rád privíta vo sveta fotografie v OC Novum Prešov. Veríme, že tí najnáročnejší si prídu na svoje. Vyberajte spomedzi najprestížnejších modelov fotoaparátov. Vyberú si ako začiatočníci, tak aj profesionálni fotografi. Nie ste si istý, ktorá voľba je tá správna? Nevadí, príďte a vyskúšajte si fotoaparáty naživo.

A čo takto potešiť svojich najbližších darčekom z vlastných fotografií? Žiadny problém, príďte si pozrieť vzorky naších fotoprác. Či už menšie fotodarčeky alebo rovno fotoplátna na stenu. Tak neváhajte, my sa na vás už teraz tešíme.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.