Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Michalovce

Pozývame vás do sveta fotografie do našej predajne v obchodnom centre Zemplín, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
Predajňa CEWE Fotolab Michalovce

CEWE Fotolab OC Zemplín Michalovce

Andreja Sládkoviča 5

Michalovce

071 01

Telefón: 905 387 880

Otváracie hodiny

Pon-Ned 9:00 - 21:00

Zobraziť na mape

Do našej predajne CEWE Fotolab v OC Zemplín v Michalovciach vás srdečne pozývame do sveta fotografie. Radi vám predstavíme tie najnovšie modely fotoaparátov špičkovej kvality a príslušenstva k nim. Samozrejme, asistencia nášho sympatického kolektívu je samozrejmosťou. Pre tých nerozhodnejších sme pripravení poradiť s výberom modelu, tým skúsenejším odporučiť skvelé zostavy. Určite si prídete na svoje. Príďte a vyskúšajte naživo.

Taktiež sme vystavili vzorky našich populárnych fotoprác, ktoré si máte možnosť vytvoriť online alebo u seba doma pomocou nášho bezplatného softvéru. Čo môže byť krajšie, ako potešiť svojich najbližších naozaj osobným darčekom z vlastných fotografií? Či už to bude menší fotodarček, CEWE FOTOKNIHA alebo fotoplátno na stenu. Príďte a inšpirujte sa naším výberom. My sa už teraz na vás tešíme.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.