Info
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Malacky

Navštívte našu predajňu v centre Mlaciek, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.

CEWE Fotolab Malacky

Záhorácka 58

Malacky

901 01

Telefón: 034 / 772 5714

Otváracie hodiny

Po.-Pia: 09.00 - 18.00 / So. 08.00 - 12.00 / Ne. zatvorené

Email: MA-Fotolab@cewe.sk

Zobraziť na mape

Samé inovatívne novinky spomedzi fotoaparátov a fotografického príslušenstva sme si pre vás pripravili v predajni CEWE Fotolab v Malackách. Spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi fototechniky, a tak vám vieme vždy ponúknuť aktuálne a najnovšie modely. Náš personál sa pravidelne zúčastňuje profesionálnych školení. Vie tak vždy pomôcť a poradiť pri kúpe.

Pozývame vás k nám, do predajne, kde si môžete prezrieť naživo naše skvelé fotopráce. Zároveň si ich u nás viete vyrobiť za priateľnú cenu a následne nimi vyzdobiť priestory vášho domova. Príďte sa presvedčiť.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.

Služby na našich predajniach