Info
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Liptovský Mikuláš

Pozývame vás do sveta fotografie do našej predajne v Liptovskom Mikuláši, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
CEWE Fotolab Liptovský Mikuláš

CEWE Fotolab Liptovský Mikuláš

Ul. 1. Mája 708

Liptovský Mikuláš

031 01

Telefón: 044 / 552 2209

Otváracie hodiny

Po.-Pia: 09.00 - 18.00 / So. 09.00 - 12.00 / Ne. zatvorené

Email: LM-Fotolab@cewe.sk

Zobraziť na mape

U nás, v predajni CEWE Fotolab v Liptovskom Mikuláši na vás čakajú fotoaparáty tých najlepších značiek. Okrem toho u nás nájdete aj množstvo príslušenstva, aby ste boli vždy riadne pripravení. Pretože zachytiť tie najlepšie momenty, ktoré život ponúka, je so špičkovou technikou ľahké. Ochotní pracovníci vám radi poradia a nechajú vyskúšať rôzne modely foťákov, ktorá vám určite skvele padnú do rúk.

Aby toho nebolo málo, pripravili sme si pre vás aj vzorky našich fotoprác. Môžete z vašich fotografií vyrobiť a vytvoriť rôzne fotoknihy, fotokalendáre a ďalšie fotopráce aj online. Príďte sa inšpirovať a garantujeme, že nebudete ľutovať.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.

Služby na našich predajniach