Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

DIY Neopísateľne chutné: Rámiky na fotky z drievok na nanuky

Táto detská izba má štýl: Vyrobte si s vašimi drobcami rámiky na obľúbené fotky vašich ratolestí. Z drevených paličiek na zmrzlinu vyrobíte raz dva pestré unikáty, ktoré sa perfektne hodia k letu a prinesú do detskej izby nielen farbu, ale aj pekné spomienky. Takto môžu aj tí najmenší ozdobiť svoje štyri steny fotkami domáceho miláčika alebo svojimi kamarátmi.

Aj keby vaše deti nemali asi nič proti – nemusíte jesť až tak veľa zmrzliny. Paličky na zmrzlinu dostať v obchodoch s kreatívnymi potrebami, klasické drevené alebo aj zafarbené.

Pri navrhovaní rámčekov sa kreativite medze nekladú.
  • Drievka na nanuky (4 ks na fotku)
  • Obľúbené fotografie
  • Washi-pásku
  • Lepidlo

Krok 1 – vyberte si najprv vhodné fotografie. Ako motív sa hodia fotky z výletov alebo ciest, ale aj portréty rodiny, štvornohého miláčika a kamarátov. Fotky objednajte online vo formáte 9 × 13 cm alebo 10 × 15 cm alebo si ich rýchlo vytlačíte na našej CEWE fotostanici v jednej z našich predajní alebo zberní.

Krok 2 – a ide sa tvoriť! Podľa vlastnej fantázie môžu deti drievka pomaľovať, oblepiť alebo opečiatkovať. V tomto návode sme použili farebné washi pásky, ale môžete drievka aj pomaľovať temperovými farbami, alebo na ne nalepiť nálepky. Potom nalepte drievka na fotografie, aby ste vytvorili rámik.

Samostatne vyrobené rámy je možné ľubovoľne kombinovať s fotografiami.

Je všetko hotové? Tak rýchlo do detskej izby a nájdite priestor pre vašu novú dekoráciu.

Tip: Keďže rámiky budú asi pestré, odporúčame objednať čierno-biele fotky.

Želáme vám veľa zábavy pri tvorení! Zdieľajte s nami vaše výtvory na Instagrame a označte ich hashtagom #mojecewe.

Tipy na dizajn a inšpirácia pri tvorbe vašich fotoproduktov

Takto sa vaše spomienky stávajú hmatateľnými