Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Podeľte sa so svojimi blízkymi o zážitky: prekvapte ich a pošlite svoje najlepšie fotografie ako pohľadnicu pomocou aplikácie CEWE fotosvet

Kreatívny tip

Zdieľajte radosť z ciest: Vaša fotografia ako pohľadnica

Na dovolenku sa teší celá rodina. Či už dovolenkujete v horách alebo pri mori, príroda nám ponúka priestor na oddych aj zábavu. Počas dovolenky urobíte množstvo fotografií z dobrodružstiev, ktoré zažijete. Podeľte sa o nich so svojimi blízkymi doma: urobte im špeciálne prekvapenie a pošlite svoje najlepšie fotografie ako pohľadnicu pomocou aplikácie CEWE fotosvet alebo pomocou online editora vo webovom prehliadači. Zadná strana s osobným pozdravom hovorí o vašich obľúbených chvíľach a ukáže príjemcom, že na nich myslíte, aj keď sú ďaleko.

Pri navrhovaní pohľadníc môžete zapojiť celú rodinu.

V oboch nástrojoch na navrhovanie môžete upraviť prednú stranu karty podľa vlastných predstáv, pridať text a efekty alebo vytvoriť koláže. Urobte z toho spoločný zážitok: zapojte celú rodinu a nechajte deti, aby vybrali fotografie. Najlepšie je, že nemusíte hľadať poštovú schránku ani známky. Automaticky vytlačíme a odošleme vašu pohľadnicu s vlastným dizajnom na vami zvolenú adresu.

Z mobilu do poštovej schránky: navrhujte pohľadnice v aplikácii CEWE fotosvet

Pomocou aplikácie vykúzlite na pohľadnici krásny pozdrav v niekoľkých krokoch. A takto to funguje:

Posielajte osobné pozdravy z dovolenky úplne jednoducho: Pohľadnicu s fotografiami vytvoríte jednoducho v aplikácii.

1. Veľkosť pohľadnice: klasická alebo panoramatická

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu CEWE fotosvet do svojho smartfónu. V hlavnej ponuke vyberte časť "Pohľadnice" a vyberte jeden z dvoch formátov. "Klasik" má typickú veľkosť pohľadnice, Pohľadnica XL je o niečo dlhšia a ponúka priestor pre vaše zábery v panoramatickom vzhľade.

Naša aplikácia CEWE fotosvet má priamy prístup k fotografiám vo vašom smartfóne, takže si môžete vybrať motívy jediným dotykom prsta.

2. Vaša fotografia sa stane pohľadnicou

Deti chytali svoje prvé vlny na surfoch a vy ste tento okamih hrdo zachytili? Perfektné! Jednoducho umiestnite záber na pohľadnicu. Je to naozaj jednoduché, aplikácia CEWE fotosvet vám zobrazí všetky fotografie z galérie vášho smartfónu, z ktorých si môžete vybrať.

Vaša pohľadnica sa stane ešte osobnejšou vďaka vlastnoručne napísanému pozdravu.

3. Pridajte svoj osobný pozdrav

V aplikácii CEWE fotosvet máte možnosť umiestniť na prednú stranu pohľadnice okrem fotografií aj text. Môžete si vybrať z rôznych typov písma. Tip: Text umiestnite na jednofarebné miesto na fotografií - napríklad modrý horizont, more alebo rovnomernú piesočnatú pláž. Jednofarebné pozadie zaručuje lepšiu čitateľnosť.

Navrhovanie a odosielanie pohľadníc vo webovom prehliadači

Pohľadnicu z dovolenky s fotografiami môžete navrhnúť aj online vo webovom prehliadači. Pomocou CEWE online editora na rôznych koncových zariadeniach je to jednoduché a časovo nenáročné. Na výber máte mnoho šablón dizajnu. Potom môžete pohľadnice poslať aj digitálne - bez ohľadu na to, či ste ich navrhli na mobilnom telefóne, notebooku alebo tablete.

Vyskúšajte si to: Ukážte svojim blízkym, že na nich na cestách myslíte. A tešte sa na reakcie z domova!