Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Zdieľajte zážitky z letnej dovolenky spoločne

Pošlite osobné pozdravy z dovolenky svojim blízkym priamo domov - vrátane poštovného. Stačí navrhnúť osobnú pohľadnicu pomocou aplikácie CEWE fotosvet, zadať požadovanú adresu a odoslať objednávku.

Ako na to

Najprv si stiahnite našu aplikáciu CEWE fotosvet v dolnej časti tejto stránky. Vyberte si verziu zodpovedajúce vášmu operačnému systému – Apple iOS alebo Android. Potom vyberte partnera CEWE.

  1. Otvorte aplikáciu a prejdite dole do sekcie pohľadnice.
  2. Kliknite na zodpovedajúci obrázok.
  3. V ďalšom kroku si vyberte klasickú pohľadnicu (15 × 10 cm) alebo XL (21 × 10 cm).
  4. Začnite navrhovať.
  5. Odošlite objednávku, krátko na to bude váš pozdrav z dovolenky zaslaný poštou priamo príjemcovi domov.

Aplikácia CEWE Fotosvet

Vytvárajte osobné fotoprodukty kedykoľvek - aj na cestách: Nainštalujte si našu aplikáciu do svojho smartphonu alebo tabletu hneď teraz!

Poslať pohľadnicu je hračka

Odošlite vlastnú pohľadnicu behom pár sekúnd

Obľúbené letné mesiace sú tu a s nimi aj nezabudnuteľné letné dobrodružstvá. Dajte o nich vedieť aj vašej rodine a známym. Pošlite im inovatívnu pohľadnicu s vašími vlastnými fotografiami. Čo bude na pohľadnici je plne vo vašej moci, pritom môžete pridať aj zaujímavý sprievodný text a vlastné dizajnové motívy. Zároveň ešte pred odoslaním uvidíte celú pohľadnicu tak, ako ju dostane jej príjemca. Preto si môžete byť istý, že pohľadnica dorazí tak, ako si to predstavujete. Vlastnoručne vytvorené pohľadnica určite rozjasní tvár každého, kto ju dostane.

Odošlite pohľadnicu cez CEWE aplikáciu

Pre pohodlné vytvorenie a odoslanie pohľadnice postačí, ak si stiahnete našu CEWE fotosvet aplikáciu. Aplikácia je dostupná pre množstvo smartfónov s operačnými systémami Android a iOS.

Aplikácia sa rýchlo nainštaluje a jej obsluha je intuitívna a naozaj jednoduchá. V prípade potreby sa môžete obrátiť aj na nás, naši zamestnanci vám radi pomôžu pri vytváraní vlastnej pohľadnice.

Keď už máte aplikáciu nainštalovanú, vyberiete si z ponuky pohľadnice a môžete začať tvoriť. Pripravili sme si pre vás okrem klasickej pohľadnice s klasickými rozmermy aj tzv. XL pohľadnicu, ktorá ponúkne viac priestoru, aby vaša fotografia na pohľadnici vynikla.

Potom už iba stačí nahrať fotografiu alebo koláž fotografií, pridať sprievodný text a dizajnové motívy a prvky a pohľadnicu jednoducho odoslať. Doručíme ju behom niekoľkých dní na vami zadanú adresu, takže sa nemusíte báť, žeby sa cestou stratila. Doručenie je rýchle a naozaj pohodlné.

Ukážte vašim blízkym ako trávite letné mesiace a potešte ich touto milou pripomienkou, že aj počas letnej dovolenky na nich stále myslíte.