CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas. Viac informácií

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne obaly na mobil pre celú rodinu

Naše fotodarčeky vytvoríte raz-dva a darujete tak praktických spoločníkov na každý deň.

Vybrať produkt
Obaly na smartfóny premium slider Obaly na smartfóny premium slider

Obal na smartfón premium

Štýlový dizajn odolný proti škrabancom: Vytvorte si dokonalý obal pre svoj smartfón!

Prejsť na produkt
Obaly na smartfóny výklopný obal slider Obaly na smartfóny výklopný obal slider

Výklopný obal

Elegantný otvárateľný obal v koženej optike – vytvorte si ho teraz s vašou obľúbenou fotografiou!

Prejsť na produkt

Obal na mobilný telefón so šnúrkou

Trendový módny doplnok na cesty

Prejsť na produkt

Gallery obal

Vynikajúca tlač, optimálna ochrana: Vysokokvalitné Gallery obal prezentuje váš najkrajší obrázok za sklom ako umelecké dielo.

Vybrať produkt

Vianočné dodacie termíny

Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas.

Obaly na mobil vyrobené z exkluzívnych materiálov

Objavte množstvo rozličných obalov na mobil

Elegantný moderný vzhľad a vysoká ochrana vášho telefónu

Premeňte svoj telefón na jedinečný doplnok s vašou fotografiou

Unikátne vďaka vašej fotografii

Vyberte výrobcu vášho smartfónu!

Praktické a štýlové zároveň

Objavte náš nový obal na telefón so štýlovou šnúrkou
Vyše 10 rôznych variantov
ponúkame 2000
typov obalov na mobilný telefón
Najnovšie modely ešte pred vydaním

Obaly na mobilné telefóny pre sofistikovaný štýl!

Objavte kreatívne tipy na navrhovanie individuálnych obalov na mobilné telefóny.

Ako vytvoriť výnimočný obal na mobil

Láskyplne navrhnuté obaly na mobilné telefóny v partnerskom vzhľade

Dizajnové nápady pre obaly na mobilné telefóny pre starých rodičov

Ako by ste si chceli objednať svoj obal?

Na mobile v aplikácii alebo v prehliadači. Vyberte si z 2 rôznych spôsobov objednania.
Odporúčame

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Ochrana mobilného telefónu s novým krytom na mobil s fotkou

Praktický a osobný kryt na mobil

Kryt na mobil s fotkou určite nosia mnohí z nás takmer každý deň pri sebe. Či už vo vrecku nohavíc, v kabelke alebo v ruke počas prechádzky. Praktický a pritom osobný obal na mobil s fotkou ochráni váš mobil pred poškodením, či už pádom z výšky, rozličnými nárazmi alebo pred poškodením inými predmetmi. Kryt na mobil môže byť vyrobený aj s potlačou podľa vášho želania. V CEWE si sami navrhnete obal na mobil, ktorý poslúži nielen ako ochrana pre váš telefón ale aj ako dizajnový doplnok. Vlastný kryt s fotkou môžete mať v rozličných vyhotoveniach a z rozličných materiálov. Gumený obal na mobil môže vďaka pridaným fotografiám dýchať najnovšími zážitkami svojho majiteľa. K viacerým modelom obalov na mobil ponúkame aj štýlové dizajnové doplnky, ktoré si môžete upraviť a vylepšiť podľa seba.

Individuálne kryty a obaly na mobilné telefóny

Kryt na mobil s fotkou určite nosia mnohí z nás takmer každý deň pri sebe. Či už vo vrecku nohavíc, v kabelke alebo v ruke počas prechádzky. Praktický a pritom osobný obal na mobil s fotkou ochráni váš mobil pred poškodením, či už pádom z výšky, rozličnými nárazmi alebo pred poškodením inými predmetmi. Kryt na mobil môže byť vyrobený aj s potlačou podľa vášho želania. V CEWE si sami navrhnete obal na mobil, ktorý poslúži nielen ako ochrana pre váš telefón ale aj ako dizajnový doplnok. Vlastný kryt s fotkou môžete mať v rozličných vyhotoveniach a z rozličných materiálov. Gumený obal na mobil môže vďaka pridaným fotografiám dýchať najnovšími zážitkami svojho majiteľa. K viacerým modelom obalov na mobil ponúkame aj štýlové dizajnové doplnky, ktoré si môžete upraviť a vylepšiť podľa seba.

Navrhnite si kryt na mobil s fotkou v pár jednoduchých krokoch

CEWE umožňuje naozaj veľmi jednoducho a intuitívne navrhnúť obal na váš mobil.

 • Vyberte si typ mobilu, požadovaný kryt a jeho farbu.
 • Pridajte fotografie a zadefinujte rozloženie fotografiií
 • Pridajte dizajnové prvky ako text alebo kliparty.
 • Skontrolujte celkový dizajn krytu a hotovo.

Po odoslaní návrhu náš systém automaticky skontroluje, či je rozlíšenie nahraných fotografií dostatočne veľké a následne už len počkáte na doručenie nového krytu alebo obalu na váš mobil.

Kryty a obaly na mobil s vlastnou fotkou

Zaručene originálny kryt na mobil na Vianoce

Vlastnoručne navrhnuté obaly na mobil s fotkou, dizajnom alebo motívom, ktoré určite neuvidíte u niekoho druhého. Doprajte smartfónu jedinečný vzhľad nielen počas zimných mesiacov, ktorý presne zabadne do vášho štýlu. Vyberajte z bohatej ponuky krytov, obalov a puzdier na množstvo typov telefónov. Podarujte aj ako darček k Vianociam.

Obal na mobil s fotkou pre rôzne smartfóny

V ponuke CEWE je naozaj množstvo obalov na váš mobil. Vyberajte a tvorbe pre rozličné typy smartfónov. Jednoduchý a pritom praktický darček k Vianociam:

 • iPhone - 13, 12, 11, SE, X, Xr, 8, 7, 6s (aj verzie PRO, PRO MAX a Mini)
 • Samsung - Galaxy S21, S20, S10, S9, S8, A51, Note 9 (aj verzie FE, ULTRA 5G, PLUS, E, S, LITE)
 • Huawei - P40, P30, P20, P10 (aj verzie PRO a LITE), Honor 10, 9, 8
 • Xiaomi - Redmi 7A, 4X, 6, Note 5, 7, Mi A2, 8, 9, Poco (aj verzie PRO a LITE)
 • Sony - Xperia 10, X, XA, 10, Z5, XZ, L1, Z2 (aj modely COMPACT)
 • OnePlus - One, 8, 7, 6 (aj verzie T, Pro)
 • Cubot - X17, 16, 12, Manito, ChetahPhone, P11, S9, H2
 • V ponuke aj puzdra a kryty pre ďalšie značky ako Vivo, Realme, Oppo...
 • Nenašli ste svoju značku? V našom intuitívnom editore krytov na mobil ich máme omnoho viac.

Umiestnite na kryt vašu najlepšiu fotografiu a vytvorte super darček

Každý kryt vytvorený v CEWE alebo na niektorej z našich predajní CEWE Fotolab bude hrdo niesť vami zvolený záber alebo momentku z rozličných miest. Najčastejšie sa stretávame s motívmi dovolenkových fotografii, fotografii rodinných osláv, fotiek domácich miláčikov alebo v prípade vianočných alebo iných darčekov aj s fotografiami najbližších. Obal na mobil s fotkou alebo motívom podľa vášho želania jednoducho vytvoríte online vo vašom prehliadači, prostredníctvom softvéru alebo jednoducho cez mobilnú aplikáciu. Získate tak originálny vianočný darček behom niekoľkých minút.

Množstvo rozličných krytov na mobil s vlastnou fotkou

Kryt na mobil ako darček k Vianociam si môžete vybrať nielen podľa modelu smartfónu ale aj podľa typu a spracovania samotného krytu. Kryt s fotkou môže mať luxusný kožený nádych, stačí pozrieť kožené obaly na mobil, ktoré sa opäť vracajú do módy a ich čaro tak objaví nielen staršia ale aj mladšia generácia. O bezpečnosť mobilu sa postará jemné flecové vnútro. Luxusne vyzerajúci darček pod vianočný stromček.

Koža sa výborne hodí aj pre klasické koženkové puzdro, ktoré si mnohí z nás pamätajú ešte u svojich rodičov. Vnútro puzdra je opäť vystlané flecom a použitá kože je kvalitná vegánska umelá koža značky Skai®. Praktickosť takéhoto púzdra v spojení s krásnym motívom skvele doplní váš celkový outfit. Ideálny do vianočného darčeka pre milovníkov prírody a ekológie.

V prípade, že milujete dotyk prírody všade okolo vás, odporúčame vybrať sa cestou drevených krytov na mobil, ktoré poskytnú dokonalý súzvuk prírody a vašej fotografie. V ponuke máme kryty na mobil z pravého dreva, pričom si môžete vybrať orechové drevo alebo čoraz viac populárnejší bambus. Pri tvorbe výsledného dizajnu môžete využiť aj fakt, že výsledný obal bude mať krásnu štruktúru dreva. Splynutie prírody a zasneženej krajiny už čoskoro môže byť vo vašom vrecku alebo kabelke.

Tenké kryty na mobil s fotkou k Vianociam

Hľadáte naozaj tenký obal na mobil pod vianočný stromček? V tom prípade odporúčame pozrieť ponuku silikónových obalov na mobil. Silikón je dostatočne tenký, aby nebránil plnohodnotnému používaniu smartfóna a zároveň sme schopný vytlačiť naň fotografiu, motív alebo dizajn podľa vášho zadania. Flexibilné puzdro s maximálnou trvanlivosťou pre čo najlepšiu ochranu mobilu aj v zimných mesiacoch.

Nekompromisnú ochranu aj v zimných mesiacoch ponúkajú plastové kryty na mobil, ktoré majú mierne vyvýšené okraje a tak ochránia mobil aj pri menších pádoch, napríklad počas lyžovačky alebo sánkovačky. Samozrejmosťou je kvalitná potlač vašej fotografie z rodinného výletu, chaty alebo iného dobrodružstva. Plastové obaly, rovnako ako aj ďalšie obaly v našej ponuke, majú v závislosti od konkrétneho modelu presne vyrezané otvory na ovládacie prvky.

Pre obohatie samotného puzdra je možné vybrať si až z 13 variantov šňúrky na mobil. Retiazka je spojená so silikonovým puzdrom na mobil a vyrába sa v koženom alebo textilnom prevedení remienkov. Popruhy sú nastaviteľné a spona môže byť strieborná alebo zlatá. Všetko presne tak, aby retiazka zapadla do výsledného dizajnu. Takúto retiazku môžete pokojne podarovať aj ako doplnok do vianočného balíčka.

Pre lepšiu ochranu a rýchly prístup ponúkame aj tzv.výklopné puzdra na mobil. V ponuke s vyklopením nadol alebo nabok. Opäť s materiálom podľa vášho želania.

Vybrali ste si z našej bohatej ponuky krytov na mobil? Ak áno, môžete nahrať svoju fotografiu a začať tvoriť. V prípade, že vyberáte obal na mobil s vlastnou fotkou ako darček k Vianociam, nezabudnite si overiť, či ho stíhame doručiť do Vianoc - s našou garanciou doručenia do Vianoc. Veríme, že vlastnoručne navrhnutý kryt na mobil spríjemní každý deň a vy si vždy spomeniete na toho, koho máte vytlačeného na obale. Zároveň získate jedinečný a osobný doplnok nielen k vášmu telefónu.