Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Žilina

Navštívte nás v srdci severného Slovenska, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
Predajňa CEWE Fotolab Žilina

CEWE Fotolab Aupark Žilina

Veľká okružná 59/A

Žilina

010 07

Telefón: 905 387 853

Otváracie hodiny

Pon-Ned 9:00 - 21:00

Zobraziť na mape

Moderná foto predajňa v srdci severného Slovenska s ponukou najvýznamnejších výrobcov fotoaparátov. V prípade akýchkoľvek otázok vám pomôžeme s výberom správneho fotoaparátu. Samozrejme, fotoaparát si môžete na mieste aj vyskúšať. Vyberte si aj z bohatej ponuky príslušenstva. Okrem fototechniky nájdete v predajni CEWE Fotolab aj množstvo inšpirácií pre fotopráce. Vzorky jednotlivých CEWE FOTOKNÍH od našich zákazníkov vám pomôžu pri rozhodovaní, ktorý formát je pre vašu fotoknihu ten pravý. Máme vzorky aj z fotoobrazov, fotokalendárov alebo fotodarčekov.

Pre všetkých, ktorí neradi čakajú, ponúkame možnosť okamžitej tlače fotografií priamo v predajni na našich fotokioskoch. Kvalitné fotografie alebo fotokoláže získate za pár sekúnd priamo z vášho smartfónu, USB kľúča alebo tabletu. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu je pre vás naša predajňa tou správnou voľbou. Tešíme sa na vás.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.

Tešíme sa na vašu návštevu!