Fotolab Žilina

Adresa:

Aupark SC Žilina
Veľká Okružná 59A
Žilina
010 01     

Telefón: 041 / 516 6040

 

Otváracie hodiny:


 

Po: 9.00 - 21.00h.
Ut: 9.00 - 21.00h.
St: 9.00 - 21.00h.
Št: 9.00 - 21.00h.
Pi: 9.00 - 21.00h.
So: 9.00 - 21.00h.
Ne: 9.00 - 21.00h.

Otvorili sme pre vás najmodernejšiu foto-predajňu na Slovensku s ponukou tých najvýznamnejších výrobcov fotoaparátov ako napr. Olympus, Nikon, Canon, Sony. Ak sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme a pomôžeme s výberom toho správneho fotoaparátu. Samozrejme si ho môžete priamo na mieste vyskúšať. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky príslušenstva ako napr. objektívy, filtre, pamäťové karty, blesky, či praktické fotobrašne.

Okrem fototechniky u nás nájdete množstvo inšpirácií pre spracovanie vašich fotografií. Vzorky CEWE FOTOKNÍH, ktoré vytvorili naši zákazníci, vám pomôžu pri rozhodovaní o podobe vašej vlastnej fotoknihy. Pokojne si ich môžete prelistovať a načerpať nápady pre vlastné tvorenie. Rovnako tu nájdete prezentáciu rôznych druhov CEWE FOTOOBRAZOV, fotodarčekov a fotokalendárov.

Pre tých, čo neradi čakajú, ponúkame službu okamžitej tlače fotografií priamo v predajni na foto-kioskoch. Kvalitné fotografie, pozdravy, fotokoláže, či kalendáre získate už za pár minút z pamäťovej karty, USB, tabletu a aj z vášho smartfónu. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu, na počkanie vám vyrobíme aj vybrané fotodarčeky s vašou fotografiou.

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Predajňa ponúka:


Digitálne fotografie Príslušenstvo Okamžitá tlač Poradenské centrum
Vyzdvihnutie na predajni Fotografie na doklady Skenovanie Splatkovy predaj

 

 

Táto predajňa je autorizovaný predajca

 

 

Canon, Sony, Olympus, Tamron, Sigma

 

 

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií