CEWE Fotolab Žilina

Adresa:

Aupark SC Žilina
Veľká Okružná 59A
Žilina
010 01     

Telefón: 041 / 516 6040


Email: ZA-Fotolab@cewe.sk

Otváracie hodiny:


 

Po: 9.00 - 21.00h.
Ut: 9.00 - 21.00h.
St: 9.00 - 21.00h.
Št: 9.00 - 21.00h.
Pi: 9.00 - 21.00h.
So: 9.00 - 21.00h.
Ne: 9.00 - 21.00h.

Moderná foto predajňa v srdci severného Slovenska s ponukou najvýznamnejších výrobcov fotoaparátov. V prípade akýchkoľvek otázok vám pomôžeme s výberom správneho fotoaparátu. Samozrejme, fotoaparát si môžete na mieste aj vyskúšať. Vyberte si aj z bohatej ponuky príslušenstva. Okrem fototechniky nájdete v predajni CEWE Fotolab aj množstvo inšpirácií pre fotopráce. Vzorky jednotlivých CEWE FOTOKNÍH od našich zákazníkov vám pomôžu pri rozhodovaní, ktorý formát je pre vašu fotoknihu ten pravý. Máme vzorky aj z fotoobrazov, fotokalendárov alebo fotodarčekov.

Pre všetkých, ktorí neradi čakajú, ponúkame možnosť okamžitej tlače fotografií priamo v predajni na našich fotokioskoch. Kvalitné fotografie alebo fotokoláže získate za pár sekúnd priamo z vášho smartfónu, USB kľúča alebo tabletu. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu je pre vás naša predajňa tou správnou voľbou. Tešíme sa na vás.


Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

Predajňa ponúka:


Digitálne fotografie Príslušenstvo Okamžitá tlač Poradenské centrum
Vyzdvihnutie na predajni Fotografie na doklady Skenovanie Splatkovy predaj

 

 

Táto predajňa je autorizovaný predajca

 

 

Canon, Sony, Olympus, Tamron, Sigma

 

 

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií