• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Fotolab Žilina

Adresa:

Aupark SC Žilina
Veľká Okružná 59A
Žilina
010 01     

Telefón: 041 / 516 6040

 

Otváracie hodiny:


 

Po: 9.00 - 21.00h.
Ut: 9.00 - 21.00h.
St: 9.00 - 21.00h.
Št: 9.00 - 21.00h.
Pi: 9.00 - 21.00h.
So: 9.00 - 21.00h.
Ne: 9.00 - 21.00h.

Otvorili sme pre vás najmodernejšiu foto-predajňu na Slovensku s ponukou tých najvýznamnejších výrobcov fotoaparátov ako napr. Olympus, Nikon, Canon, Sony. Ak sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme a pomôžeme s výberom toho správneho fotoaparátu. Samozrejme si ho môžete priamo na mieste vyskúšať. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky príslušenstva ako napr. objektívy, filtre, pamäťové karty, blesky, či praktické fotobrašne.

Okrem fototechniky u nás nájdete množstvo inšpirácií pre spracovanie vašich fotografií. Vzorky CEWE FOTOKNÍH, ktoré vytvorili naši zákazníci, vám pomôžu pri rozhodovaní o podobe vašej vlastnej fotoknihy. Pokojne si ich môžete prelistovať a načerpať nápady pre vlastné tvorenie. Rovnako tu nájdete prezentáciu rôznych druhov CEWE FOTOOBRAZOV, fotodarčekov a fotokalendárov.

Pre tých, čo neradi čakajú, ponúkame službu okamžitej tlače fotografií priamo v predajni na foto-kioskoch. Kvalitné fotografie, pozdravy, fotokoláže, či kalendáre získate už za pár minút z pamäťovej karty, USB, tabletu a aj z vášho smartfónu. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu, na počkanie vám vyrobíme aj vybrané fotodarčeky s vašou fotografiou.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií