Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Inšpirácia

Svadobné menu vo vašom osobnom dizajne

Všetko by malo byť dokonalo zladené. Vďaka jednotnému svadobnému dizajnu je veľmi ľahké zladiť všetky malé súčasti svadobného dňa, od pozvánky až po jedálny lístok na svadobnú večeru. Keď si vyberiete svoj dizajn, môžete ho ľahko použiť v softvéri CEWE fotosvet na všetky svoje tlačené materiály. Naša skladacia karta je vhodná na tvorbu jedálneho lístka na svadobný stôl. S listom na vloženie môžete pridať ďalšie stránky.

Jedálne lístky ako malé čítanie počas večere

Svadobná hostina znamená pre svadobný pár veľa zhonu. Hostia dorazia na miesto konania, odovzdajú darčeky, zagratulujú a, samozrejme, chcú stráviť pár chvíľ s nevestou a ženíchom. To môže viesť ku krátkym zdržaniam programu a ostatných hostí. Jedálny lístok je našťastie pekný spôsob, ako vyplniť hosťom čas. Takto hostia už vedia, na čo sa môžu tešiť pri večeri. Mimochodom, výber nápojov je uľahčený, ak menu karta obsahuje aj prehľad ponúkaných nápojov.

XL karta ako prehľadné menu na svadobnom stole.

Stručný prehľad menu - s kartou XL

Priestorovo úsporným a trendovým variantom je jedálny lístok na jednej strane, ktorý je umiestnený priamo na tanieri.

Tip: Kartu XL možno ľahko zabaliť do látkového obrúsku. Navrhnite si svoj jedálniček s našimi univerzálnymi šablónami a možnosťami v softvéri CEWE fotosvet. V sekcii Pohľadnice vyberte Pohľadnice XL (21 x 10,5 cm). Môžete použiť jeden z dostupných návrhov z kategórie Svadba a navrhnúť svoj text na karte s fotografiou alebo bez fotografie. Ako alternatívu môžete použiť vlastný dizajn, ktorý ste už pripravili s textom ponuky jedál. Jednoducho ho vložte ako fotografiu na prázdnu kartu.