Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotokalendár s motívmi prírody pre rodinu a priateľov

Takto potešíte vašich najbližších osobnými fotografiami a slovami - nielen na Vianoce.

Preneste prírodnú krásu na stránky kalendára, a tým aj do príbytkov vašich milovaných. Fotografie prírody navodia pokojnú atmosféru a sú príťažlivé na pohľad. Darujte dôležitej osobe, napríklad svojej najlepšej priateľke nástenný kalendár s vlastným dizajnom, citátmi a osobnými fotografiami.

Pridajte kliparty a text do vášho vopred navrhnutého kalendára.

Nástenný kalendár môžete jednoducho vytvoriť prostredníctvom nášho online editora alebo v softvéri CEWE Fotosvet. Panoramatický formát A3 je vhodný najmä na veľké fotografické motívy a môžete ho skombinovať s klipartmi a vašimi odkazmi.

Tip: Použite vopred navrhnutý dizajn kalendára - ako v našom príklade. V niekoľkých krokoch ho môžete jednoducho vyplniť svojimi fotografiami a prispôsobiť pomocou klipartov a textu.

Krásne výhľady: Zábery plné pokoja

Širokouhlé zábery krajiny sú ideálne pre váš kalendár.

Aby fotografie vynikli, odporúčame použiť len jednu fotografiu na stránku. Širokouhlý záber vyžaruje pokoj a dodáva stránke kalendára hĺbku. Použite zábery krajiny, fotografie z prírody alebo motívy, o ktorých viete, že obdarovanému prirástli k srdcu.

Využite relaxačný účinok prírody

Namiesto celého záberu môžete použiť určité časti fotografií a pridať obľúbený citát.

Vyfotografovali ste zaujímavú rastlinu, krásnu hru svetla a tieňa alebo východ slnka? Takéto zábery sa dajú výborne kombinovať s malými textami a citátmi. Posolstvo prírody bude hlavnou témou vášho kalendára.

Nezabudnite na detaily

Krása zblízka: vďaka veľkorysému formátu sa na fotografiách objavia aj tie najmenšie detaily.

Makrofotografia je tiež ideálna pre váš prírodný kalendár. Ak chcete, aby nápis vynikol na zábere, môžete na motív najprv umiestniť klipart ako pozadie. Ak chcete dosiahnuť mimoriadne harmonický vzhľad, použite tóny jednej farebnej skupiny - na jednej stránke kalendára alebo v celom kalendári.

Tím CEWE vám želá veľa radosti pri tvorení kalendárov!