Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na stole leží zatvorená bonboniéra s fotografiou. Na fotografii je dvojica a slová You and me. Vedľa neho je darček a kytica kvetov.

Kreatívny tip

Nápady na vlastnú bonboniéru či krabičku s fotografiou

S našimi kreatívnymi tipmi môžete jednoducho premeniť bonboniéru na osobný darček.

Urobte radosť svojej drahej polovičke: bonboniéra s fotografiou je láskyplným darčekom k výročiu, narodeninám alebo na Valentína. Vybrať si môžete medzi lahodnými pralinkami Ferrero, čokoládou kinder® alebo si krabičku jednoducho naplníte sami. Navrhnúť si ju môžete online a v programe CEWE fotosvet. Použite rôzne motívy z kategórie "Láska" v kombinácií s vlastnými fotografiami a dodajte krabičke jedinečný vzhľad v niekoľkých krokoch.

S láskou k životnému prostrediu

Vnútro darčekovej krabičky a bonboniéry s fotkou teraz tvorí 100% biologicky rozložiteľný materiál. Týmto spôsobom nielen potešíte svoju drahú polovičku, ale tiež urobíte niečo dobré pre prírodu.

Vytvorte si vlastnú bonboniéru

Hľadáte inšpiráciu pre svoj dizajn? Umiestnite svoju obľúbenú fotografiu na prednú stranu, no nezabudnite tiež spestriť vnútro krabičky či bonboniéry. Inšpirujte sa našimi typmi.

Darujte lásku

Žena drží otvorenú bonboniéru s fotografiou naplnenou pralinkami Ferrero. Na vnútornej strane je koláž niekoľkých fotografií párov.
Ukážte svoje najkrajšie okamihy v koláži na vnútornej strane krabičky s čokoládou.

Vytvorte si koláž zo svojich najkrajších fotografií s deviatimi malými motívmi. Do okienok môžete pridať text alebo klipart a odovzdať osobný odkaz.

Tip: Ak chcete fotografiám dodať biely rámček, je najlepšie nastaviť pomocnú mriežku. Týmto spôsobom dosiahnete rovnakú vzdialenosť medzi všetkými fotografiami. Pomocnú mriežku nájdete v programe v editore na pravej strane pod tlačidlom "Usporiadať".

Osobný odkaz pre vašu drahú polovičku

Otvorená bonboniéra s fotografiou stojí na stole vedľa kytice kvetov. Na vnútornej strane krabice je klipart a text "Ľúbim ťa. Tvoj Tomáš".
Navrhnite vnútornú stranu pomocou rôznych klipartov a osobného textu.

Vnútro darčekovej krabičky je možné navrhnúť len s klipartmi a textom. Vyjadrite svoje pocity slovami a napíšte partnerovi, čo by ste chceli, aby vedel. Použite rôzne kliparty a písma, aby ste dodali darčekovej krabičke individuálny vzhľad. Farbu môžete tiež ľahko upraviť pomocou funkcie kvapkadla.

Tip: Chcete umiestniť písmo alebo klipart presne do stredu stránky? Použite funkciu "Vzájomne zarovnať objekty" v kategórii "Usporiadanie".

Dva darčeky v jednom

Dve ruky vkladajú vyrezanú fotografiu do dreveného stojanu.
Najprv sladká pozornosť, potom dekorácia. Využite vonkajšiu alebo vnútornú stranu darčekovej krabičky ako dekoráciu.

Čokoláda je rýchlo zjedená, ale vaša láskyplne navrhnutá krabička je príliš cenná na to, aby ste ju jednoducho vyhodili? Odrežte veko a využite navrhnuté vonkajšie alebo vnútorné časti. Fotografiu môžete umiestniť do drevenej lišty alebo ju zarámovať. Týmto spôsobom môžete behom chvíľky vytvoriť ďalší osobný darček.

Bavte sa pri navrhovaní a obdarovávaní svojich blízkych. Váš tím CEWE

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami