Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Fotomagnetky v tvare srdca: Nápad na valentínsky darček

Ľudia, ktorí sa majú radi, sa navzájom obdivujú. To isté platí pre naše srdiečkové magnetky vhodné na akýkoľvek kovový povrch. Ukážeme vám, ako vytvoriť harmonickú kombináciu vašich fotografií a malých odkazov.

Ak by ste na Valentína radi potešili niekoho, na kom vám záleží, máme tu jeden úplne jednoduchý a pritom očarujúci tip. Naše CEWE fotomagnetky v tvare srdca sú tá správna voľba. V balení nájdete 10 magnetiek, preto stačí vybrať 10 spoločných fotografií a umiestniť ich na magnetky.

Láskavé slová, láskavý dizajn

Pridajte medzi vaše fotografie romantický klipart.

Navrhnite svoje fotomagnetky v softvéri CEWE fotosvet alebo v online konfigurátore. Na niektoré z magnetiek môžete vložiť texty alebo mená, aby bol váš darček ešte osobnejší. Použite tiež kliparty pre ešte zaujímavejší vzhľad. V kategórii „Láska“ nájdete veľa obrázkov, symbolov a výrokov, ktoré môžete ľubovoľne upraviť podľa farby a veľkosti.

Každá fotomagnetka je jedinečná

Úplne individuálne: Navrhnite každú fotomagnetku zvlášť.

Pomocou magnetiek v praktickej sade 10 kusov, môžete urobiť radosť viacerým ľuďom súčasne, pretože každé srdce je možné navrhnúť individuálne. Prečo nerozdať dva alebo tri rôzne magnetky priateľom, príbuzným, súrodencom a všetkým, ktorí sú pre vás dôležití.

Pre jednotlivé magnetky vyberte obrázky, ktoré vám pripomínajú úžasný spoločný okamih. Popremýšľajte, ktoré motívy najlepšie vystihujú váš vzťah, priateľstvo alebo rodinu. Ktoré farby sú vaše obľúbené? Podľa toho môžete upraviť tóny klipartov.

Malá krabička plná radosti

Magnetky môžete tiež použiť ako menovky k vašim darčekom.

Magnetky sa dajú samozrejme použiť ešte rozmanitejšími spôsobmi: Môžete ich tiež navrhnúť ako poukaz, alebo ich vyzdobiť malou múdrosťou či obľúbenými spoločnými frázami.

Želáme vám veľa radosti pri tvorení.