CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Stolový kalendár
Stolový kalendár
Stolový kalendár
Stolový kalendár

Stolový kalendár

Najdôležitejšie dátumy vždy poruke

  • Praktický formát na šírku
  • Vysokokvalitná tlač
  • Doplňte do kalendára vlastné zápisky
od 12,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

cca 30 x 30 cm

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Kovová špirálová väzba

Stabilný stojan

Typy papiera

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny perom

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Praktický stolový kalendár pre každého

Potešenie na vašom stole

Všetky dôležité dátumy, schôdze, pripomienky alebo len nápady a myšlienky. To všetko môže byť odteraz na vašom pracovnom stole, v kuchyni alebo na detskom stole. Praktický a štýlový stolový kalendár v širokom formáte.

Stolové fotokalendáre majú špeciálne miesto v našej ponuke fotokalendárov. Stolový kalendár v štandardných rozmeroch obsahuje celkovo 12 listov, ktoré budú hrdo niesť vaše osobné fotografie, doplnené dizajnom kalendária podľa vašich predstáv.

Jednu fotografiu podľa želania je možné umiestniť aj na titulnú stranu stolového fotokalendára. Rozmery kalendára sú 30 x 30 cm, čiže priestor je dostatočný aj pre väčšie fotografie, na ktorých ste zachytili panorámu prírody alebo širšiu fotografiu celej vašej rodiny.

Veď čo môže byť väčšia radosť, ako si vypiť šálku obľúbenej kávy pri pohľade na zachytené momentky.

Rôzne dizajny a šablóny kalendárií

Skrášlite svoj pracovný stôl poriadnym stolovým kalendárom plným vlastných obľúbených fotografií. Pripravili sme si pre vás naozaj širokú ponuku kalendárií a predpripravených dizajnov, takže aj tí, ktorí chcú mať kalendár vytvorený čo najrýchlejšie, nájdu presne to, čo hľadajú.

Aby sme nikoho neobmedzovali, môžete začať v ľubovoľnom mesiaci. Jednoducho si otvoríte náš online editor, softvér alebo mobilnú aplikáciu a svoj stolový kalendár môžete vytvoriť do niekoľkých minút.

Počas samotnej tvorby sa presvedčíte, že vytvoriť si takýto stolový fotokalendár nie je príjemná zábava. Okrem pripravených kalendárií si môžete, samozrejme, vytvoriť aj vlastné, ktoré ponesú vami zvolený dizajn.

Zakomponujte rozloženie jednotlivých listov stolového kalendára a vytvorte unikátny dizajn – vhodný aj ako darček.

Priestor aj pre vlastné poznámky

Kovová špirálová väzba drží všetky listy stolového kalendára pokope. Navyše, pri výrobe fotokalendárov používame kvalitnú digitálnu tlač, ktorá dodá fotokalendárom matnejší nádych a stopercentne sýte farby.

A keď stolový fotokalendár zložíte, vznikne aj stabilný stojan, na ktorý ho môžete položiť.

Zapisovanie termínov a schôdzok je naozaj jednoduché. Do fotokalendárov si totiž môžete zaznačiť dôležité dátumy obyčajným perom.

Keď k tomu pridáme tvorbu vlastných fotografií v kalendáriu a možnosť vkladať navrhnuté dizajnové prvky a šablóny, dostaneme dokonalý stolový fotokalendár.

Každý z CEWE fotokalendárov máme taktiež vystavený aj na niektorej z našich CEWE Fotolab predajní. Navštívte nás, poraďte sa s našim odborným personálom a objednajte si svoj stolový fotokalendár.