Fotogeschenkboxen von CEWE
Veľkonočné bonboniéry a fotoboxy

Obdarujte šibačov a svojich blízkych naozaj originálne. Popriať veselú Veľkú noc je možné aj originálne a pritom stále osobne. Predstavujeme tohtoročný veľkonočný hit v podobe veľkonočnej bonboniéry a veľkonočného fotoboxu. Opäť raz sa spojila chutná čokoláda Kinder® a vaše vlastné vydarené fotografie. Prezrite si veľkonočnú ponuku a vyberte ten najkrajší darček pre šibačov.

Veľkonočná bonboniéra s fotografiou a produktmi kinder®
Prémiový zážitok pri vybaľovaní, ktorý sa zapíše rovno do srdca
Čo keby ste to tento rok urobili inak, trochu originálne? Darujte svojmu obľúbenému šibačovi k vajíčku ešte vlastnú bonboniéru so spoločnou fotkou.
Dokonalá odmena pre malých i veľkých. Vo vnútri čaká nielen veľkonočný zajačik, ale i sladké prekvapenie v podobe produktov kinder®.
Originálnu škatuľku využijete aj po zjedení všetkých sladkostí.
Veľkonočná škatuľka s fotografiou pre vlastnú náplň
Z lásky k životnému prostrediu

Máte pre svojich najbližších už pripravený veľkonočný darček? Podarujte ho naozaj originálne a štýlovo pomocou veľkonočného darčekového fotoboxu. Vyberte spoločnú fotku, napíšte osobný odkaz a štýlový fotobox je hotový.
Po skončení veľkonočných sviatkov poslúži fotobox ako milá spomienka na vítanie sviežich jarných dní.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií