CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografia v skle Fotografia v skle Glas_Foto

Sklenená fotografia

Štýlová dekorácia s osobnými fotografiami

Zobrazte svoje najkrajšie chvíle na elegantnej sklenenej fotografii, ktorá je perfektná ako dekoratívny predmet na stôl, poličku alebo do kancelárie.

  • Priama tlač na sklo s hrúbkou 19 milimetrov
  • Formáty: malý (8 x 10,5 cm) alebo veľký (10,5 x 14 cm)
  • Samostatne stojaca sklenená fotografia
od 24,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Malá: 8 x 10,5 x 1,9 cm Veľká: 10,5 x 14 x 1,9 cm

Materiál:

Sklo

Veľkosť potalčiteľnej plochy:

740 x 490 pixelov

Elegantná dekorácia zo skla

Samostatne stojaca fotografia

Sklenená fotografia s vašou fotkou zútulní každú miestnosť a dizajn nechá obľúbenú fotografiu naplno vyniknúť. Na výber je celkovo až z 2 formátov, s ktorými môžete pri celkovej kompozícii pracovať. Vytvorte si svoju sklenenú fotografiu s fotkou v CEWE. Vaše obľúbené fotografie a zachytené momentky premeníme na dizajnovú fotografiu, ktorá vám vždy pripomenie obľúbený moment, výlet alebo dobrodružstvo. Rovnako, ako radi uchovávate spomienky v našej CEWE FOTOKNIHE, aj v prípade sklenenej fotografie tomu tak môže byť. Na výber je množstvo dizajnových variácií, z ktorých si určite vyberiete. Či už chcete fotografiu za sklom využiť ako darček alebo ňou obohatiť niektorú z vašich miestností, určite tento krok neoľutujete.

Malá alebo veľká sklenená fotografia

Výber dekorácii je v CEWE prakticky nekonečný. A to predovšetkým preto, pretože napr. každá jedna sklenená fotografia je limitovaná iba vašou predstavivosťou. Využite niektorú z možností na tvorbu fotoproduktov a vytvorte si obľúbenú dekoráciu prostrednítvom internetového prehliadača, cez náš softvér alebo pokojne aj cez mobilnú aplikáciu. Všetko jednoducho, rýchlo a prehľadne nájdete na jednom mieste. Okrem fantázie nepotrebujete nič iné, iba vaše obľúbené fotografie. Každá z možností na vytvorenie má svoje špecifiká, v zásade ale výsledok bude vždy rovnaký - prvotriedna a krásna dekorácia.

Sklenená fotografia ako originálny darček

Už sa viac nemusíte trápiť s darčekom pre blízkych. Rodičov, starých rodičov ale aj kamarátov určite poteší originálny a osobný darček. A samozrejme, vždy si popri tvorbe takéhoto fotodarčeka môžete jeden vytvoriť aj pre seba. V prípade dekorácii z fotoproduktov odporúčame aj navštíviť niektorú z našich CEWE Fotolab predajní, ktoré sú po celom Slovensku. Náš odborne zaškolený personál vám rád poradí pri výbere a taktiež aj pomôže, prípadne nasmeruje pri samotnej tvorbe. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.