CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Sme tu stále pre vás online. Predajne CEWE Fotolab slúžia iba na výdaj objednávok. Viac informácií nájdete tu.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Cewe fotokniha kids Cewe fotokniha kids Cewe fotokniha kids

CEWE FOTOKNIHA Kids

Radosť z fotografií pre vaše deti

Objavte niečo nové: CEWE FOTOKNIHA pre tých najmenších, ktorí trénujú motorické zručnosti, zaostrujú zmysly a sú zábavné.

  • 22 extra hrubých, zaoblených strán
  • S kvalitnou špirálovou väzbou z umelej hmoty
  • Určená pre malé deti
24,95 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

cca 14 x 14 cm (zatvorené)

Väzba:

Plastové špirálové viazanie

Typ papiera:

Digitálna tlač matná (extra silné, zaoblené strany)

Počet strán:

22 stránok

Prehľad papiera a viazaní

Získajte viac informácií o matnej digitálnej tlači a špirálovej väzbe!
Cewe fotokniha kids špirálová väzba Cewe fotokniha kids špirálová väzba Špirálová väzba z umelej hmoty

Vďaka kvalitnej špirálovej väzbe z umelej hmoty je listovanie extra hrubých strán mimoriadne jednoduché a zlepšuje motorické zručnosti vášho dieťaťa.

Cewe fotokniha kids digitálna tlač matná Cewe fotokniha kids digitálna tlač matná Digitálna tlač matná

Vďaka 22 extra hrubým a zaobleným stranám v prevedení digitálna tlač sa môžu vaše deti vydať na výskumnú expedíciu naprieč vašimi fotografiami a textami.

Fotokniha Kids je ideálnym darčekom pre najmenších

Priblížte radosť z fotografie aj tým najmenším. Vytvorením fotoknihy Kids môžete vyčariť úsmev na tvári vášmu dieťatku a pritom napomôcť jeho správnemu vývoju. Aj keď možno ešte úplne nechápe význam vianočných sviatkov, určite cíti tú pohodovú atmosféru, ktorá sa rozlieha príbytkom, keď celá rodina zasadne k štedrovečernému stolu.

Pridajte preto do prvého vianočného darčeka pre vaše dieťatko aj niečo špeciálne a osobné, ktoré naviac napomáha jeho zdravému rozvoju. Vytvorte fotoknihu Kids od CEWE, ktorá je navrhnutá tak, aby nielen potešila oko ale zároveň aj niečo nové naučila. Naši dizajnéri mysleli predovšetkým na pohodlie dieťatka a jeho motorické schopnosti. Určite hneď po tom, ako s radosťou v očiach rozbalí svoj prvý darček, siahne aj po fotoknihe Kids. Prežívajte s ním jeho prvé radostné Vianoce, zatiaľ čo za oknami bude padať sneh.

Výborná hračka na dlhé zimné večeri

Fotokniha Kids s rozmermi 14 x 14 cm a celkovo až 22 stranami ponúka možnosť, ako ukázať jedinečné okamihy aj najmenším členom domácnosti. Jednotlivé strany sú vyrobené z tvrdšieho a hrubšieho papiera, pričom okraje strán sú zaoblené. To zabezpečí, že dieťa sa pri manipulácii s fotoknihou nezraní, a zároveň je aj fotokniha chránená pred nešetrným zaobchadzaním.

Všetky strany fotoknihy sú spojené kvalitnou špirálovou väzbou. Obrovskou výhodou fotoknihy Kids je rozvoj jemných motorických zručností vášho dieťaťa a zostrovanie jeho zmyslov. Takže rovnako, ako sa teší pri rozbaľovaní darčeka, pri šušťaní darčekového papiera - tak presne takú, možno ešte aj väčšiu radosť zažije, keď bude prvýkrát, možno nemotorne, obracať stránky svojej prvej fotoknihy.

Ideálny vianočný dar pre začiatky s fotkou

Hovorí sa, že aj ten najväčší profesionál alebo umelec niekde začínal. Priveďte svoje dieťatko už od útleho veku k čaru fotografie. Doplňte vianočnú atmosféru darčekom, ktorý možno zaseje semiačko budúceho fotografického nadšenca. Sadnite si všetci spoločne k vianočnému stromčeku a listujte v novej fotoknihe Kids spolu s vašim najmenším alebo najmenšími členami rodiny.

Vyberte najkrajšie zábery z rodinnej databázy, nahrajte ich do nášho softvéru alebo cez mobilnú aplikáciu a podarujte vášmu dieťatku vianočný darček, ktorý ho bude možno sprevádzať celým životom. Spoznávajte okolitú krajinu nielen cez vychádzky po zasnežených cestách ale zároveň aj prstom v novej fotoknihe.