top banner
Exkluzívna úprava obálky CEWE FOTOKNIHY

Exkluzívna úprava obálky CEWE FOTOKNIHY presvedčila medzinárodnú porotu

29 vydavateľov renomovaných fotomagazínov z celého sveta vybralo víťazov ceny TIPA World Award 2018. V kategórii „Best Photo Print Service“ (Najlepšia fotografická služba) sa presadil európsky líder na trhu so spracovaním fotografií, spoločnosť CEWE, s exkluzívnou úpravou tvrdej väzby svojej CEWE FOTOKNIHY.


Presvedčili sme celosvetovo
Cena združenia vydavateľov fotografickej tlače, Technical Image Press Association – v skratke TIPA – je celosvetovo považovaná za najvyhľadávanejšie ocenenie produktov v oblasti fotografie a úpravy obrázkov. Rozhodovanie poroty je založené na pravidelnom testovaní výrobkov, ktoré vykonávajú nezávislé redakcie, aby informovali svojich čitateľov o novinkách v odvetví. V kategórii „Best Photo Print Service“ tento rok získala cenu TIPA World Award spoločnosť CEWE. Medzinárodnú porotu presvedčila možnosť exkluzívnej úpravy obálky CEWE FOTOKNIHY. Zlatý, strieborný alebo lakovaný efekt dodávajú tvrdej väzbe vytvorenej na mieru ešte krajší vzhľad. „Veľmi nás teší, že porota zložená zo skúsených redaktorov ocenila práve CEWE FOTOKNIHU a jej možnosti exkluzívnej úpravy obálky,“ povedal Thomas Mehls, marketingový riaditeľ spoločnosti CEWE. „Naše produkty sa postarajú o to, aby fotografie nezostávali nikým nevidené na pamäťových médiách, ale aby ožili ako vizuálne, tak aj prostredníctvom dotyku. Ocenenie TIPA World Award nás utvrdzuje v tom, že našim zákazníkom každý deň prinášame radosť z fotografií. CEWE FOTOKNIHA ponúka po celom svete naširšiu paletu veľkostí, typov papiera, variantov väzby a ďalšie možnosti prispôsobenia. Tak zabezpečujeme, že každý si dokáže vytvoriť takú fotoknihu, aká sa páči jemu osobne.“ Okrem exkluzívnej úpravy v ponuke členovia TIPA vyzdvihli aj intuitívny proces tvorby dizajnu, ktorý každému umožňuje zhotoviť si svoju individuálnu knihu: „Výber knihy a jej vytvorenie je vďaka procesu s online pokynmi krok za krokom veľmi jednoduché,“ zhodnotila porota nakoniec vo svojom zhrnutí.


Široká paleta individualizovaných výsledkov
Každá CEWE FOTOKNIHA vyjadruje zodpovedajúcu náladu a prebúdza zvedavosť po svojom obsahu už svojou obálkou – či už vďaka vybratým fotografiám, svojím dizajnom, alebo materiálom. S ušľachtilými efektami laku, strieborným či zlatým zdobením na tvrdej väzbe, ktoré vyznamenala TIPA, vyniknú vizuálne aj na dotyk prvky ako grafiky, kliparty, texty alebo rámiky. Zákazníci môžu popri tom siahnuť aj po celoplošných zdobených pozadiach a štýloch s efektami, ktoré celej obálke prepožičiavajú nádhernú štruktúru.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií