Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Best Photo Service Worldwide

Ocenenie TIPA World Award pre CEWE

Ocenenie TIPA World Awards je najvyhľadávanejšou cenou za produkty z fotografií na celom svete. Porota, ktorú tvoria redaktori 26 renomovaných fotografických časopisov z celého sveta, hodnotia nové produkty predchádzajúceho roka podla rôznych kritérií kvality, takže trofej obdržia len tí najlepší.

Ocenenie TIPA World Award 2020

Mezinárodná porota ocenila CEWE FOTOKNIHU s koženou a plátenou väzbou

Porota Technical Image Press Association (TIPA) vyberie každú jar najlepšie produkty z medzinárodného fotopriemyslu. Po dvoch oceneniach za CEWE FOTOKNIHU a jednom ocenení za fotodlaždice hexxas získala spoločnosť CEWE tento rok ďalšiu trofej, tentokrát s produktom CEWE FOTOKNIHA. V kategórii „Best Photo Service Worldwide“ (Najlepšia fotoslužba na svete) porota vyznamenala novinky v sortimente spoločnosti: koženú a plátennú väzbu.

Inovácie na tepe času

Ocenenia TIPA World Awards sú považované za najžiadanejšie ocenenie pre fotografické a zobrazovacie produkty na celom svete. Porota zložená z redaktorov 26 renomovaných fotografických časopisov z celého sveta hodnotí nové produkty z minulého roka podľa mnohých kritérií kvality tak, aby ocenenie získali iba tí najlepší. „Sme veľmi radi, že sme našimi novými produktami opäť dokázali presvedčiť porotu TIPA,“ zdôrazňuje Thomas Mehls, generálny riaditeľ spoločnosti CEWE. „Ukazuje nám to, že s našimi inovačnými procesmi, na ktorých sa podieľajú všetci zamestnanci, sme na správnej ceste. Predovšetkým tretia cena TIPA World Award za náš hlavný produkt – CEWE FOTOKNIHA – dokazuje, že stojí za to nezaspať na vavrínoch, ale neustále zisťovať, ako môžeme splniť želania a potreby našich zákazníkov ešte lepšie. Výsledkom sú vždy nové prístupy a riešenia, vďaka ktorým držíme prst na tepe doby.“

CEWE FOTOKNIHA vhodná na každú príležitosť

Od svojho uvedenia na trh v roku 2005 prešla CEWE FOTOKNIHA obrovským vývojom. Ako najobľúbenejšiu fotoknihu v Európe s viac ako 60 miliónmi predaných kópií si ju zákazníci navrhujú pri rozličných príležitostiach. Zachováva cenné spomienky na výlety, svadby a iné oslavy, ako aj početné rodinné príbehy. Zároveň sa neustále vyvíjala, sledovala najnovšie trendy a neustále presviedčala ďalšími inováciami. Každý si svoju CEWE FOTOKNIHU môže navrhnúť presne podľa svojho želania. Po ušľachtilom dizajne tvrdej väzby, ktorú porota TIPA vyznamenala v roku 2018, boli teraz ocenené kožené a plátenné väzby. Mimochodom, aj pri nich sa používa aj jedinečný dizajn s ušľachtilým zdobením. Slávnostné kliparty a písma sa nanášajú na koženú či plátennú väzbu podľa želania zákazníka v zlatej, ružovej zlatej alebo striebornej farbe, vďaka čomu je CEWE FOTOKNIHA aj zvonka pastvou pre oči. Porota TIPA vo svojom posudku vyzdvihla elegantný vzhľad väzieb. Kým prémiová plátenná väzba poskytuje moderný vzhľad, kožená väzba pripomína klasické fotoalbumy, ktoré sú dodnes symbolom pre cenné spomienky.

Ocenenie TIPA World Award 2019

Ocenenie TIPA World Award - unikátny dizajn hexxas

Ocenenie TIPA World Award 2019 je nie len zásluhou nášho produktu, ale uznanie patrí všetkým našim zamestnancom, ktorí spolupracovali na vývoji hexxas. Cena opäť jasne ukazuje, aká inovatívna sila leží v každom z nás.

Dr. Christian Friege - predseda predstavenstva CEWE

Už po tretíkrát a po druhýkrát v rade sa CEWE, líder na trhu s fotoslužbami, teší z ocenenia TIPA World Award. V kategórii „Best Photo Service“ medzinárodnú porotu nedokázala tak často presvedčiť žiadna iná spoločnosť v tomto odvetví. Po ocenení pre CEWE FOTOKNIHU 2008 a ozdobné prvky na tvrdej väzbe 2018 v tomto roku získala spoločnosť cenu za šesťhranné fotodlaždice hexxas. Pre CEWE je tohtoročné ocenenie navyše mimoriadne vyznamenanie, pretože nápad na hexxas vyšiel z vlastnej iniciatívy z radov zamestnancov a rozvíjal sa naprieč oddeleniami.

Jedinečný dizajnový koncept

Tohtoroční víťazi ceny TIPA World Awards – celosvetovo najžiadanejšieho vyznamenania fotografických a zobrazovacích produktov – sú jasní: CEWE už po druhý raz za sebou presvedčilo porotu zväzu fotografickej tlače „Technical Image Press Association“ – v skratke TIPA – svojimi produktovými inováciami. Hexxas, ktoré sú dostupné od septembra 2018 a teraz boli vyznamenané, menia osobné fotografie na celistvé štýlové umelecké dielo. Vďaka šesťhranným fotodlaždiciam je možné postaviť do popredia koláže alebo viacdielne obrazy v nezvyčajnom formáte. Porota, ktorá sa skladá z vydavateľov 30 renomovaných fotografických magazínov z celého sveta, uzavrela svoje rozhodnutie: „Kompozícia nástenných obrazov, či už doma, alebo v kancelárii, získa v podobe dlaždíc hexxas nový koncept. (…) Magnetický závesný systém umožňuje flexibilné zoradenie pútavých koláží.“

Ocenenie TIPA World Award 2018

Povrchová úprava CEWE FOTOKNIHY presvedčili medzinárodnú porotu

Technical Image Press Association "- v skratke TIPA - je považovaný medzi odborníkmi za najprestížnejšie svetový titul fotografických produktov za uplynulý rok. V tomto ročníku nechýba ocenenie značiek ako je Nikon, Canon, LG, Fujifilm, Samsung, Epson, DJI. CEWE sa v tomto roku stalo víťazom v kategórii "Best Photo Print Service" za tlačiarenské spracovanie knižnej väzby s ozdobnou povrchovou úpravou, ako je parciálny lak, zlatý alebo strieborný efekt. Tieto dokončovacie efekty vylepšujú individuálne navrhnutú väzbu CEWE Fotoknihy.

Veľký úspech a záväzok do budúcnosti!

Za výrobný tím CEWE cítim pýchu, že s našou CEWE FOTOKNIHOU, ktorá má všetky vlastnosti modernej tlače, ideme v ústretý fotografiám, uchovania emócií a zážitkov našich vážených zákazníkov. Výsledkom je perfektný dielo, kniha, ku ktorej sa vždy vraciame s chuťou. "Hovorí Libor Rambousek, člen predstavenstva CEWE Color, a.s. za výrobu.

Naše fotoprodukty zabezpečia, aby fotografie na pamäťových médiách nezostali schované, ale boli viditeľné vizuálne i hmatovo. Ocenenie TIPA World Award nás motivuje, aby sme vám aj naďalej poskytovali každodennú radosť z fotografovania.