Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Navrhnite a objednajte teraz:

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • Rýchla inštalácia a intuitívne ovládanie
  • Dizajn fotoproduktov kedykoľvek a kdekoľvek
  • Fotoprojekty môžete natrvalo ukladať do aplikácie

Ponúka vám ešte omnoho viac!

Viac štýlov, viac predlôh, viac možností: Predstavujeme vám nové funkcie softvéru CEWE Fotosvet

Nový editor v softvéri CEWE fotosvet

V novom editore je návrh vašich CEWE fotoproduktov ľahší a pohodlnejší ako kedykoľvek predtým: Prehodnotili sme obslužné prvky a optimalizovali sme niektoré oblasti, aby ste sa mohli rýchlejšie dostať k funkciám, ktoré chcete používať. Okrem toho je teraz možné zvoliť funkciu pomocníka pre každý krok návrhu a jediným kliknutím ponúka odpovede na najbežnejšie otázky.

Ešte viac štýlov pre zachovanie štruktúry vo fotoknihe

Viac ako 30 predinštalovaných štýlov - a mnoho ďalších na stiahnutie: Rozšírili sme ponuku našich populárnych štýlov pre vašu jednotne navrhnutú CEWE FOTOKNIHU. Toto sú vopred navrhnuté stránky vrátane pozadia, klipartov, masiek a rámov. Môžete medzi nimi ľahko filtrovať podľa konkrétnych tém a príležitostí.

Štýlové tematické predlohy na každú príležitosť

Chceli by ste navrhnúť CEWE FOTOKNIHU pre konkrétnu príležitosť? Teraz je to ešte jednoduchšie! Či už svadba, narodenie dieťaťa alebo dovolenka - pre rôzne témy sú k dispozícii nové šablóny kníh vrátane pozadia, klipartov, masiek a rámov. Jednoducho si stiahnite, vložte fotografie a text a podľa potreby sa upravte.

Jednoduchší výber fotografií v dizajnovom softvéri

Nájdenie správnych motívov s veľkým počtom fotografií vám zaberie veľa času. Náš revidovaný pomocník pre tvorbu CEWE FOTOKNIHY však odteraz bude hľadať to najlepšie z vašich fotografií a automaticky ich distribuuje na požadovaný počet strán. Týmto spôsobom môžete začať navrhovať ešte rýchlejšie.

Lepšie výrezy fotografií vďaka funkcii rozpoznania tváre

Už žiadne orezané hlavy na fotografiách vo vašej CEWE FOTOKNIHE: Nové rozpoznávanie tváre určuje optimálnu sekciu obrazu pre portréty. Inteligentná vlastnosť sama rozpozná, či ide o človeka. Môžete si teda byť istí, že každého, kto je na vašich najkrajších spomienkach, vidno jasne.

Produktové novinky

Tieto produkty sú novinkou v našom programe CEWE fotosvet

CEWE FOTOKNIHA Efekty

V roku 2018 sme za túto inováciu dostali cenu TIPA. Pevná väzba CEWE FOTOKNIHA so zlatým, ružovým zlatom, striebrom alebo efektným lakom je teraz k dispozícii aj pre formát XXL Panorama. Môžete sa vrátiť k mnohým vopred navrhnutým dizajnom alebo nechať svoju kreativitu bežať voľne.

Celoplošný lakovaný efekt pre vašu CEWE FOTOKNIHU

Pre CEWE FOTOKNIHU je k dispozícii viac ako 50 nových pozadí so špeciálnym efektom laku a viac ako 100 nových dizajnových prvkov. Na žiadosť našich zákazníkov sme sa zamerali na abstraktné a geometrické tvary.

Nové trendy formáty pre CEWE KALENDÁR

Odteraz máte k dispozícii aj štvorcový nástenný kalendár XXL (45 x 45 cm) a veľký štvorcový stolový kalendár. Objavíte tiež tri ďalšie kvality jemného papiera pre štvorcový nástenný kalendár XL (30 x 30 cm). Váš obľúbený dizajn završujú nové kalendáre v elegantnom vzhľade.

Štvorcové pohľadnice teraz aj s povrchovou úpravou

Povrchová úprava je teraz tiež k dispozícii pre štvorcové blahoželania alebo skladacie blahoželania 14 x 14 cm v sade 10 kusov. Vytvárajte štvorcové karty s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou a výberom z viac ako 90 návrhov.

Novinky cewe fotoobrazy

Novinky týkajúce sa CEWE FOTOOBRAZOV

Klasicky elegantné: Foto plátno na kvalitnom ľanovom plátne s robustným rámom z pravého dreva je teraz k dispozícii aj vo formáte 30 x 45 cm. Okrem toho pre vás prispôsobíme našu tlač plagátov XXL na presné cm.

Softvér CEWE fotosvet pre vaše kreatívne nápady

Jednoduché používanie a rôzne možnosti dizajnu

  • zadarmo na stiahnutie pre Windows, Mac a Linux
  • rýchla a jednoduchá inštalácia do počítača
  • veľký výber možností dizajnu
  • jednoduché a intuitívne ovládanie
  • prístup k fotografiám na Facebooku alebo Instagrame
  • môžete navrhovať fotografické produkty offline a potom si všetko pohodlne objednať online
  • všetky fotografické produkty môžu byť trvalo uložené v počítači

Náš objednávkový softvér bol ocenený

A to dokonca viackrát: Vytvorte si fotoprodukty s víťazom testu – a okúste rozdiel na vlastnej koži!

Prvé kroky so softvérom CEWE fotosvet

Funguje to takto: Od výberu obrázka až po objednávku

Softvér CEWE Fotosvet jednoducho vysvetlí

Použite naše videonávody a tipy

Máte ešte otázky týkajúce sa softvéru?

Náš zákaznícky servis vám rád pomôže