Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kryty na Xiaomi Kryty na Xiaomi

Kryty na Xiaomi

Najlepšia ochrana pre váš mobilný telefón Xiaomi.

Prehľad najpredávanejších modelov

Vyberte si druh vášho telefónu

Kryty presne navrhnuté pre Xiaomi

Navrhnite si originálny kryt na telefón Xiaomi

Nechajte žiariť svoj Xiaomi prenikavými farbami. Umiestnite na mobil kryt z vlastnou fotkou a ponorte sa do vôd plných spomienok na nezabudnuteľné okamihy. Stačí len tak málo, presvedčte sa sami. Zadnú stranu krytu, obalu či puzdra totiž navrhnete v troch jednoduchých korkoch:

Krok 1: Vyberte si model telefónu Xiaomi

Krok 2: Vyberte si požadovaný obal alebo kryt na mobil Xiaomi

Krok 3: Začnite tvoriť svoj originálny kryt. Vkladajte vlastné fotky a pochváľte sa svojimi čarovnými chvíľami pri každej príležitosti. Vyzdobte si svoje kryty klipartmi, textami či štýlovým dizajnom tak, aby žiarili neustále.

Prvotriedna ochrana

Chcete mať svoj mobil stále ako nový? Chránte potom svoj telefón krytom na mobil. Najlepšie pritom je, že s CEWE si ho viete navrhnúť podľa vlastných predstáv s istotou prvotriednej kvality.

V ponuke nájdete štyri základné typy krytov, obalov a puzdier z týchto populárnych materiálov:

Už sa vám tak nestane, že pri nečakanom telefonáte sa mobil vyšmykne z ruky, spadne na zem a poškodí sa. Všetky kryty sú totiž vyrábané z prvotriednych materiálov s protišmykovými vlastnosťami. Zároveň pri pádoch absorbujú energiu nárazu, čím eliminujú poškodenie telefónu.

To znamená, že každé puzdro alebo kryt ochráni váš mobil so stopercentnou istotou.

Funkčnosť vášho telefónu Xiaomi je pritom zachovaná. Každý kryt je totiž prispôsobený pre daný model presnými výrezmi pre bočné tlačidlá či fotoaparát, alebo konektor na nabíjací kábel.

Obal ako módny doplnok i darček

S CEWE vaše kryty a obaly vyniknú. Precízna tlač, špičkové farby a kontrast zabezpečia dokonalosť vašej fotografie zo všetkých uhlov.

Pri každom telefonovaní či surfovaní po internete tak ožijú vaše nezabudnuteľné okamihy ako nikdy predtým.

Takéto kryty a obaly sú praktické aj ako módne doplnky. Odhaľte svoj štýl a oživte váš outfit o pôsobivý kryt, ktorý dokonale zapadne k novej bunde alebo obleku. Hneď ako svoj Xiaomi vložíte do nového obalu alebo krytu na mobil, uvidíte ten rozdiel.

Obal alebo kryt na Xiaomi je vhodný nielen pre vás, ale môžete ho vytvoriť aj ako darček pre rodinu, kamarátov či známych.

Veľké možnosti úprav dávajú naozaj pocit slobody. Nechajte sa unášať svojou fantáziou a vytvorte si nový kryt pre Xiaomi už dnes.