Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kožené kryty a puzdrá na mobil

Elegancia kožených krytov pozdvihne váš mobilný telefón na vyššiu úroveň.

Vybrať produkt

Vytvorte si puzdro na mobil z vlastnej fotky

Vyberajte zo štyroch druhov

Elegantné kožené kryty na mobil

Kožené kryty s nádychom luxusu

Vytvorte si jednoducho a rýchlo niektorý z našich kožených krytov. Každý kožený kryt na mobil bude hrdo niesť vami nahranú fotografiu alebo koláž fotografii. Nahrať ich a upraviť výsledný dizajn kožených obalov na smartfón je možné jednoducho. Urobíte tak priamo vo vašom prehliadači, v našom softvéri alebo v aplikácii. Prípadne môžete navštíviť niektorú z našich CEWE Fotolab predajní.

Kožené obaly, kryty a puzdra na mobil majú vysokú kvalitu a okrem kožených obalov pre známe značky smartfónov máme v ponuke aj modely pre menej rozšírené značky. Vyberte si niektorý z kožených puzdrie z našej ponuky:

  • Výklopný kryt - klasický výklopný obal na mobil v koženom prevedení. Pri výrobe používame iba tú najkvalitnejšiu ekokožu.
  • Vsúvacie puzdro - obľúbená verzia puzdra na mobil. Umožňuje rýchle vsunutie a opätovné vybranie mobilného telefónu.
  • Kožený kryt - kvalitné spojenie polykarbonátu a eko kože. Kožený kryt s otvormi na ovládacie prvky a fotkou na zadnej strane.

Kožené puzdro na mobil naozaj pre všetkých

Jemný kožený materiál je príjemný na dotyk. Vyberte si čierne, hnedé alebo biele prevedenie. Tlmenie nárazov zabezpečí mäkké flisové vnútro špeciálne prispôsobené pre krivky vášho smartfónu. Kvalitný polykarbonát, ktorý bol použitý v spojený s mäkkým vnútrom má špeciálne rohy pre zvýšenú ochranu hrán vášho telefónu. Nezabudli sme ani na ochranu obrazovky. Minimalisticky vyvýšené okraje koženého obalu na váš mobil poskytnú ochranu aj displeju telefónu.

Objavte všetky výhody nášho koženého obalu, pretože kožený dizajn je jednoducho nadčasový.