top banner

Na základe rozhodnutia vlády Slovenskej republiky sme za dodržiavania prísnych hygienických a bezpečnostných podmienok otvorili už všetky predajne CEWE FOTOLAB.

SME TU PRE VÁS STÁLE

Vážení zákazníci,

zdravie je pre nás na prvom mieste. S cieľom chrániť našich zákazníkov a zamestnancov sú z rozhodnutia vlády od 20. mája 2020 otvorené už všetky predajne CEWE FOTOLAB na Slovensku.

Fotopráce a fototechniku si však aj naďalej môžete objednať online z pohodlia domova. Pri objednávkach fototechniky nad 200 € Vám objednávku doručíme ZADARMO.
Vašu objednávku Vám doručíme pomocou Slovenskej pošty alebo kuriérom DPD*.


Ďakujeme za Vašu priazeň a trpezlivosť.


Váš CEWE Tím


* Kuriérska spoločnosť DPD akceptuje len platbu platobnou kartou. Prijímanie hotovosti pri platbe za dobierku u kuriéra momentálne nie je možné.

** Fotopráce doručujeme aj na niektoré naše partnerské zberne, ktoré prevádzkujú tlačoviny, alebo drogériu, prípadne zdravú výživu. Tie, na ktoré je doručenie aj v súčasnosti možné, sa Vám automaticky ponúknu v objednávacom procese v príslušnej voľbe doručenia na zberňu.

Máte otázky?

Môžem stále objednávať?

ÁNO! S našimi 13-timi laboratóriami na spracovanie fotoproduktov máme veľmi dobrú pozíciu v celej Európe. Spoločnosť CEWE produkuje na väčšine miest v rámci viaczmennej prevádzky. Jednotlivé zmeny sú od seba oddelené rovnako ako aj časti budov, a tak naši zamestnanci zostávajú výhradne vo svojej časti pracovného prostredia. Týmto spôsobom sme zabezpečili, že aj v prípade nariadenia povinnej karantény určitému zamestnancovi, nemusí prejsť do karantény celá produkcia. Robíme všetko preto, aby sme zabezpečili ochranu našich zamestnancov a možnosť objednania našich produktov ako aj ich doručenie priamo k zákazníkom. Náš objednávací softvér je stále zadarmo k dispozícii na stiahnutie do vášho počítača. To isté platí aj pre aplikáciu pre smartfóny. Poprípade si môžete vaše produkty objednať na webe. Stále je k dispozícii kompletná ponuka a všetko doručujeme až priamo k vám domov.

Sú dodacie lehoty rovnaké?

ÁNO! Momentálne spracúvame a doručujeme v bežnom termíne. Všetci dopravcovia fungujú spoľahlivo a na čas. Aktuálne dodacie lehoty nájdete pri každom produkte zvlášť.

Môžem zadať aj inú dodaciu adresu?

ÁNO! Vašu objednávku môžete zadať na požadovanú dodaciu adresu priamo v nákupnom košíku pri platbe kartou. Zaškrtnite políčko poslať ako darček a zadajte novú dodaciu adresu. V tejto dobe, kedy nie sú osobné návštevy často možné, môžeme svojich blízkych prekvapiť fotodarčekom a ukázať im tak, že na nich myslíme. Váš osobný darček bude poslaný priamo vašim blízkym poštou alebo kuriérom. Faktúra bude ako obvykle poslaná vám a nie adresátovi.

Aké bezpečné sú naše fotoprodukty?

Žiaden z našich produktov alebo obalov nepredstavuje riziko nakazenia vírusom. Príjem balíkov a produktov je expertmi vyhodnotený ako bezpečný. Pre viac informácií nájdete na stránke Svetovej zdravotníckej organizácie www.who.int

Ako chránime našich zamestnancov a fotoprodukty?

Tam, kde je to možné, pracujú naši zamestnanci z domu. V našom laboratóriu sa pracuje v prísne oddelenom viaczmennom režime, aby sa riziko pre zamestnancov minimalizovalo. Týmto a mnohými ďalšími opatreniami, robíme všetko preto, aby sme zaistili ochranu našich zamestnancov a výrobu vašich fotoproduktov.

Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám
Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk
Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

Chat
Spýtajte sa priamo cez FB správy
https://www.facebook.com/ceweSlovensko/

SLEDUJTE NÁS

Facebook Instagram Youtube
Teraz je čas na kreativitu!
Nechajte sa inšpirovať a premeňte svoje zážitky na individuálne spomienky.
Prejsť na tipy
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií