Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Urobiť poriadok je hračka

Hračky nájdu svoje miesto v šikovne označených škatuliach - a dajú sa rýchlo opäť nájsť.

Stavebnice, železničné trate, plyšové hračky, autíčka: detské izby sú plné hračiek, ktoré je potrebné pravidelne upratovať. Aby sme mali rýchly prehľad o tom, kde sa ktorá hračka nachádza, máme pripravený praktický tip, ktorý vám pomôže zamestnať najmladších členov rodiny. Teraz môžete všetky hračky uložiť do pekných škatúľ, na ktoré môžete nalepiť fotografie príslušného obsahu. Farbu vašich vytlačených fotografií je možné prispôsobiť príslušnej krabici tak, že do motívov pridáte ozdobný okraj okolo fotografie.

Čo patrí k sebe?

Predtým, ako vojdú do krabice, odfoťte všetky hračky pokope.

Najskôr spolu s deťmi zvážte, ktoré hračky budú spolu v krabici. Takto sa dajú triediť plyšáky, bábiky, ale aj maliarske či remeselnícke potreby. Každú z týchto skupín, ktoré sa majú vložiť do kartónovej škatule, položte na podlahu a každú z nich vyfotografujte pomocou svojho smartfónu. Na základe fotografie budete neskôr na prvý pohľad vidieť, čo sa v príslušnej krabici nachádza. Motívy jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu lepenky trochou lepidla.

Tip: Nožnicami môžete fotografie rozdeliť a jednu časť prilepiť na veko a druhú na spodnú časť škatule.

Vytlačenie vašich návrhov je také ľahké

Fotografie vašich hračiek je možné objednať rôznymi spôsobmi: Buď použite webovú stránku alebo aplikáciu, alebo použite softvér CEWE Fotosvet na počítači. Je to ešte rýchlejšie, ak si svoj výber vytlačíte ako okamžité fotografie na CEWE fotostanici v jednej z našich predajní.

Tip: Fotografie si natrvalo uložte do praktickej online pamäte CEWE myPhotos. Ku všetkým motívom máte prístup kedykoľvek - stačí sa prihlásiť do CEWE fotostanice a ľahko získate prístup k svojim albumom.

Nová úloha pre staré kartónové škatule

Vďaka fotografiám vždy vidíte, čo sa v krabiciach nachádza.

Na ukladanie hračiek sú vhodné všetky druhy škatúľ a krabíc, napríklad škatule od topánok alebo prepravné krabice. Mimochodom, náš tip prináša nielen poriadok do detskej izby. V suteréne alebo v podkroví je tento nápad vhodný najmä pre zriedka používané predmety, ako sú vianočné ozdoby, náradie alebo kempingové vybavenie, ktoré je možné tak prakticky uložiť a nájsť.

Želáme vám veľa zábavy pri upratovaní.