Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Inšpirácia

Program svadobného dňa v tvare skladacieho blahoželania

Svadba je radostná príležitosť nielen pre svadobný pár, ale aj pre pozvaných hostí. Aby mali všetci svadobčania prehľad o programe, bude sa im hodiť brožúrka vo forme skladacieho blahoželania, vďaka ktorej bude mať váš sobáš ten správny rámec. Okrem toho, že každý hosť dostane program s jednotným dizajnom, môže si domov vziať svoj vlastný suvenír zo svadby, a s ním aj spomienku na slávnosť. V softvéri CEWE Fotosvet, ale aj priamo na našej stránke nájdete množstvo nových svadobných dizajnov, ktoré sa dokonale hodia na vytvorenie vášho programu pre hostí.

Skladacie blahoželania vo formáte na výšku

Vytvorte si vlastnú brožúrku s programom pre hostí napríklad zo skladacieho blahoželania vo formáte 13 x 18 cm. Ten poskytuje dostatok priestoru na všetko, čo chcete povedať.

Svadobný program je zároveň pekný suvenír zo svadby.
  1. Vyberte si kvetinový motív. Dizajn kartičiek môžete napríklad zladiť s kvetinovou výzdobou a dekoráciami na stole, a tak vytvoríte jednotný štýl. Na štyroch stranách skladacieho blahoželania máte dostatok priestoru na harmonogram sobáša.

  2. Ak si chcete svoju brožúrku vytvoriť ešte osobitejšie, potlačený list papiera môžete ešte doplniť ďalším textom. Ponúka sa napríklad váš svadobný sľub alebo citát viažuci sa k vašej svadbe, alebo aj menu. Nemali by chýbať ani texty cirkevných piesní.

  3. Ďalší list papiera jednoducho zafixujete sisalovým pásom v blahoželaní. Vďaka nej bude mať program nádych ručnej práce! A vďaka vlastnoručne vytvoreným skladacím blahoželaniam budú hostia vždy vedieť, čo sa kedy bude počas svadby diať.