Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Vytvorte si nástenné obrazy s písmenkami

S fotografiami vyrezanými do tvaru písmen môžete na stenu zavesiť mená aj celé vety – a vystaviť tak svoje obľúbené fotografie. Niekoľkými kliknutiami si vytvoríte originálny interiérový dizajn v podobe správy, ktorá ozdobí každú miestnosť. Ukážeme vám, ako na to. Prinášame inšpiráciu pre štýlový dizajn s písmenkami.

S pomocou nášho softvéru CEWE Fotosvet veľmi jednoducho zakomponujete fotoobrazy do dizajnu vašich stien. Krásna dekorácia pre váš domov alebo vašich blízkych! Najprv si vyberte želané produkty. Pritom majte na zreteli miesto, kam chcete písmenká zavesiť, alebo osobu, pre ktorú sú určené. Môžete si vyberať z bohatého množstva rozličných nástenných obrazov.

Čo poviete napríklad na vaše fotografie na plátne? Textilný povrch vyžaruje útulnosť, a preto sa dokonale hodí do detskej izby či spálne. Akrylátové sklo sa kvôli svojim robustným vlastnostiam veľmi dobre hodí do kuchyne, kúpeľne či chodieb.

Chcete písmenkami vytvoriť dlhé slová? Naše prémiové fotoplagáty poskytujú vášmu nápisu miesto až tri metre. Ak však chcete jednotlivé písmená, odporúčame nástenné obrazy v tvare štvorca.

Dodajte stenám ich vlastné črty

V možnosti „Plagáty a nástenné obrazy“ sa rozhodnite pre produkt a vhodný formát. Najprv na pracovnú plochu softvéru pridajte svoju fotografiu. Teraz kliknite vľavo na položku „Masky a rámy“ a v rolovacom menu vyberte možnosť „Písmená“.

Myšou jednoducho pretiahnite vybranú masku na fotografiu. Veľkosť si prispôsobíte v možnosti „Kliparty“ a v možnosti „Pozadia“ si môžete pridať dodatočný prvok, a tak pridať ďalšiu individuálnu črtu.

Tieto kroky zopakujte pri všetkých písmenách a motívoch a jednotlivé obrázky vložte do nákupného košíka.

Celý nápis môžete vytvoriť aj pomocou jedného obrázku. Najprv zoraďte svoje fotografie na pracovnej ploche a potom potiahnite jednotlivé masky písmen na každú fotografiu.

Mená do detských izieb

Osobnejšie sa to už nedá: rozkošnými fotografiami vytvorte prezývku vašich detí. Do detskej izby sa hodia fotografie na plátne.

Ukážte, kto býva v tejto detskej izbe – roztomilým nápisom na stene. Meno dieťaťa bude v izbe každý deň a zároveň poskytne aj možnosť hravo sa naučiť písmenká. V našom príklade sú písmená vytvorené v mimoriadne osobnom štýle: na každom z nich je roztomilá snímka dieťaťa.

Ak si chcete vyrobiť rovnakú snímku, jednoducho potiahnite fotografiu do výrezu písmena podľa návodu v informačnom rámiku. Cez položku „Pozadia“ v ľavom menu prispôsobíte farby nástenného obrazu a zladíte ich s farbami v miestnosti.

V tomto prípade sme zvolili obraz na plátne. Vďaka textilnému povrchu bude celkový obraz pôsobiť mäkkšie, robustne, ale aj ľahko. A vďaka tomu sa dokonale hodí do detskej izby.

„HOME“: Domov pre rodinu

Táto kombinácia obrazov na plátne znázorňuje rodinu, ktorá tu býva.

Nie je nič krajšie ako prísť domov – po dlhom dni v práci či dobrodružnej dovolenke. Ukážte, že u vás doma je najkrajšie: s vašimi obľúbenými fotografiami celej rodiny a nápisom „HOME“. Alebo sa práve presťahovali vaši blízki a vy hľadáte darček na kolaudáciu? Takýto nápis sa na to predsa dokonale hodí!

Vhodným miestom na takúto nástennú dekoráciu je napríklad chodba. Zo zvolených fotografií sa usmievajú všetci obyvatelia a vítajú všetkých, najmä hostí. Táto kreatívna dekorácia zároveň sprostredkúva krásne posolstvo: Domov je tam, kde sú naši milovaní.

Každé písmeno umiestnite na plátno v štvorcovom formáte a v CEWE softvéri si vyberte rozličné pozadia. Môžete si ich nastaviť v rovnomennej možnosti vľavo v menu, napríklad v obľúbenej farbe daného člena rodiny alebo pri spoločných snímkach v harmonických pastelových tónoch.

„LOVE“: Romantika pre páriky

Páry si dokazujú svoju lásku nápisom na stene na štvorcovom prémiovom plagáte.

Ukážte svoju lásku! Vyplňte nápis „LOVE“ svojimi najkrajšími momentkami, napríklad motívmi zo svadby alebo iných spoločných chvíľ. Takýto osobný nápis je samozrejme aj skvelým svadobným darom pre čerstvo zosobášených priateľov či členov rodiny.

Na našich prémiových fotoplagátoch môžete písmená napríklad umiestniť jednotlivo na biele pozadie – pôsobí to čistým a elegantným dojmom. Pritom však písmená nemusia stáť pri sebe: zoraďte ich ako v našom príklade do štvorca alebo pod seba.

Želáme Vám veľa zábavy pri dizajnovaní mnohých miestností (snov).