Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Najkrajšie vianočné darčeky vytvorené s láskou

Každý z nás chce na Vianoce potešiť tých, na ktorých nám najviac záleží. Sme si istí, že nič nepoteší viac ako spoločné spomienky na krásne chvíle.

Neviete, čím tento rok obdarovať na Vianoce vašu rodinu a priateľov? Pripravili sme pre vás prehľad tých najkrajších fotodarčekov, s ktorými zaručene trafíte do čierneho. Máme niečo pre každého - pre babku aj dedka, mamu aj ocka, súrodencov, deti aj priateľov.

Kalendár na každú stenu

Fotokalendár bude robiť radosť 365 dní v roku. Vyberte 13 najkrajších fotografií a vložte ich do nástenného alebo stolového kalendára. Na stene v kuchyni, na pracovnom stole alebo v detskej izbe...tam všade bude vidieť vaše obľúbené momenty a vy budete mať vďaka kalendáru prehľad o dôležitých dátumoch a udalostiach. TIP: Kalendár s fotkami vnúčat je krásny vianočný darček pre starých rodičov.

Obal na mobil bude s vami každý deň

Vyberte najobľúbenejšiu fotografiu a vložte ju na kryt telefónu. Túžite po obale na mobil s fotografiou vašej polovičky, detí alebo s domácim miláčikom? Výber necháme na vás. Svojich milovaných budete stále pri sebe a telefón bude navyše v bezpečí. TIP: Objavte obal na mobil so štýlovou šnúrkou, ktorý je praktický pomocník aj doplnok zároveň.

Ranná káva v osobnom hrnčeku

Každý si rád vychutná lahodnú kávu alebo horúci čaj v zimných mesiacoch. Tak prečo nedarovať pod stromček šálku s vlastnou fotografiou? My už vieme, po ktorom hrnčeku ráno zaručene siahne vaša maminka. A čo vy?

Najkrajšie spomienky v krabičke

Spríjemnite si vianočné posedenie fotoboxom plným rodinných fotografií. Naše fotoboxy poslúžia ako ochrana pre vaše fotky a taktiež ako darčekové balenie pod vianočný stromček. Vyberte si 30, 50 alebo dokonca 100 fotografií a objednajte ich pohodlne online.

Rodinné večery s puzzle

Dielik za dielikom a vaša fotografia je zrazu celá. Vyberte ten najkrajší záber z vašej letnej dovolenky, alebo rodinnú fotografiu z jesenného fotenia a umiestnite ju na puzzle. Bude to zábava na dlhé zimné večery pre celú rodinu.

Zábava aj pre najmenších

Pre najmenších tu máme naše pexeso. S ním bude o zábavu postarané. Stačí vám len 25 fotografií, ktoré vložíte na 50 kartičiek a môžete začať trénovať pamäť. Tak čo, kto z rodiny je najlepší?

Jedinečná CEWE FOTOKNIHA

Na záver naša overená klasika a zároveň najobľúbenejší vianočný darček pre všetky generácie. CEWE FOTOKNIHA je unikátna vďaka nekonečným možnostiam a vašej kreativite. Vytvorte ju tak, aby potešila presne toho, kto ju pod stromčekom odbalí. Vianoce si bez fotoknihy ani nevieme predstaviť.

Želáme vám krásne spoločne prežité chvíle s vašimi najbližšími, a aby vám naše fotodarčeky prinášali radosť a úsmev.